Harici Ekran Kartı Nasıl Aktif Edilir ?

H4ckers04

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
303
0
Ağrı
Arkadaşlar Merhaba 2-3 Gün Önce Laptop Aldım da Harici 2GB Ekran Kartı Var Ama Ben Bunu Aktif Edemiyorum Oyunlar Çok Kasıyor Nasıl Aktif Edebilirim Bu Arada Ekran Kartım Amd Ama Amd Denetim Masası Fln da Yok Lütfen Yardım Edin

Eronmay

Özel Üye
18 Tem 2016
4,262
1,001
Merhaba, ekran kartınız belki aktifdir. Driverleriniz kurulu değilse kasma donma ve benzeri şeyler yaşayabilirsiniz. Ekran kartınıza uyumlu driveri google üzerinden aratarak indirebilirsiniz.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
H4ckers04
amd denetim masası yoktur, nvida gibi, amd işlemci, ekran kartı atidir yada nvidadır, masa,üstüne sağ tıkla ati gelecek , 2inci olandan oyunları programları yüksek ayar verebilirsin kasmaz, driverleri orjinal sitesinden kur

Son düzenleme:

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Driver mı kurulu değil?
Driver kurulu değilse driverı kur DriverBooster dan.

Driver Booster gibi programlar arayüzü güzel ama işlev bakımından çöp programlar driver kurulumunun en sağlıklı olanı kişinin internette firmanın kendi sitesinden el ile indirip kurması. Driver kurma için kullanılan programlar güncel olmuyor genelde ve bazılarında zararlı yazılımlar gömülü oluyor bunlara dikkat etmek lazım

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Hariciyi ilave etmek istiyorsanız; EGPU aparatı, powersupply ve ekran kartına sahip olmalısınız. Bunlar aracılığı ile laptop'a ikinci bir ekran kartını bağlayabilirsiniz. Eğer var olan ekran kartını okumuyor diyorsanız, var olan driveri silin ve tekrardan yükleyin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.