Harici Harddisk Kopyalama Problemi !!!!!

mustidj38

Katılımcı Üye
1 Şub 2011
286
0
KAYSERİ
Selamın Aleyküm Karşdelerim.
benim harici harddiskim 1 TB taşınabilir cihaz bad sector taraması yaptım herhangi bir problem yok ama şuanda içinden birşey alacağım zaman belirli bir kısma gelince %49 %50 civarında duruyor.Harddisk Görmez Oluyor.Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Varmı Yere Düşürdüm 2 3 Defa Sorun İğnesindemi Acaba ? Bu Arada Kopyalama Yapmadan İçindekilere Bakınca Gösteriyor.

sociopath

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
590
0
Harf atanmadığından oluyordur Dostum bilgisayarıma sağ tık yap yönete bas depolama - disk yönetim bölümüne gel çıkan pencereden disk 0 c olur o cıkar bide senin taktığın ama bilgisayarın görmediği disk cıkar oda disk1 diye çıkması lazım onun üzerine gelip sağ tık yapıp harf değiştir de çıkan pencereden ekleye bas ordan istediğin bir harf ata ve tamam deyip çık

mustidj38

Katılımcı Üye
1 Şub 2011
286
0
KAYSERİ
Harf atanmadığından oluyordur Dostum bilgisayarıma sağ tık yap yönete bas depolama - disk yönetim bölümüne gel çıkan pencereden disk 0 c olur o cıkar bide senin taktığın ama bilgisayarın görmediği disk cıkar oda disk1 diye çıkması lazım onun üzerine gelip sağ tık yapıp harf değiştir de çıkan pencereden ekleye bas ordan istediğin bir harf ata ve tamam deyip çık

Kardeşim Harf Atıyor Ama Kopyalama Yaparken Tam Yapmıyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.