harika bir yol haritası programı sony map

ahmtfth

Üye
19 Eyl 2007
193
0
Örneğin Rize’nin bir köyünden Paris’e giderken hangi yollardan geçeceksiniz, yol kaç km, kaç saat sürecek bunları hesaplayabilirsiniz.

Dosyayı indirdikten sonra winrar’ dan bir klasöre çıkartın sonymap dosyasını çalıştırın. Fare ile istediğiniz bölgeleri büyütünce köy yollarını bile gösteriyor.

Mesafe hesaplamak için departure bölümüne bulunduğunuz yerin ismini (örneğin Ankara’dan) arrival bölümüne gideceğiniz yerin ismini (örneğin Rize’nin Pazar ilçesi) yazıp enter’ e basın.

Siz yer isimlerini ilgili yerlere yazarken yer isimleri çıkmaya başlar.

Yer isimlerini yazarken Türkçe karakter kullanmayın.

BURADAN

(alıntıdır)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.