Harikasiniz

Snage

Yeni üye
12 Tem 2009
7
0
Yaklasik 30 dk sitenizi inceliyorum.
Diger gruplar gibi degil burasi gayet seviyeli ve simdilik gorunurde zarar vermekten zevk alan kisiler degil (site yoneticileri)
basarilarinizin devamini diliyorum insallah bundan sonra bende burdayim.
Benimde yardimim olabilecegi birsey olursa yaklasik gunde 10 saat onlineyim.

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Aramiza Hos Geldiniz. Iyi Forumlar Dileriz
Unutmayiniz ki Sizde Paylasimlarinizla Katkida Bulunabilirsiniz.
Bilgi Paylastikca Cogalir :)

Snage

Yeni üye
12 Tem 2009
7
0
Sitede bilgiye ulasmak cok zor.verilen linklerin cogu kirik.
Web hack konusunda hicbir bilgim yok yaklasik 2 saattir geziyorum sitede sadece whois bilgilerini ogrendim :) (benimle alakalida olabilir :) )
pc hack konusunda istedigim bilgileri ogrendim ama web hack bambaska birseymis.

Sizlere ozel mesaj atma yetkim yok sitede.
Eger bir arkadas musait olurda bana ozelden mail adresini yazarsa cok kisa zamanini bana ayirabilir mi?
Ilginize simdiden cok tesekkur ederim.

hackermerty

Yeni üye
13 Tem 2009
19
0
hoşgeldin
smile_regular.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.