HasHack "Sosyal Sitelerin Hesabını Ele Geçirme Sistemi"

hasaneryilmaz0

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
402
0
Afyon
Merhaba Arkadaşlar geçmişte hasbook ve hastwit adlı asp kodlama diliyle yazılmış bir hack sistemim vardı bunları siz değerli arkadaşlarıma paylaşmıştım..

Şimdi ise hasbook ve hastwit uygulamalarını birleştirerek oluşturduğum.HasHack sistemini duyurmak istiyorum..
Sistemde şuanda sadece facebook bölümü var ama daha sonraki zamanlarda diğer web siteleride eklenecek...

özellikleri şunlar:

1-php kodlama diliyle yazıldı...
2-yönetici ve uye adında iki rütbe
3-yonetici paneli

şimdilik bu kadar

dahasını isterseniz demo sitesine bakabilirsiniz...

HasHack Sosyal Hesap Ele Geçirme Sistemi

isterseniz indirip siz kendi sitenize kurabilirsiniz...

indirme linki:

https://yadi.sk/d/r9WzJwiGdHk4M

virus Total isteyen arkadaşlara

https://www.virustotal.com/tr/file/b62744fe8eb3dea724cb768462c97f714bed6238765d66c491c149f1647a5849/analysis/1418322438/

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
HasHack Sosyal Hesap Ele Geçirme Sistemi sitesinin sonundaki "esy.es" hostingerin ücretsiz sundugu bir alt alan adina ait, bana pek güvenilir gelmedi acikcasi

çalısıyo sıkınto yok. z-shadow.us gibi bir site yapmıs arkadaş.
MPLBpk.jpg
[/url][/IMG]

ça

gurcu87

Üye
16 Eyl 2012
173
4
Almanya
Ewet gercekten de o eski face sifre calma yöntemleri halt etmis, sadece karsidaki kisiye referans linkini yedirsek olay bitiyor, gayet basarili olmus, paylasim icin tesekkürler.

hasaneryilmaz0

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
402
0
Afyon
Kardeşim ne yapicaz burada anlamadım ben

kardeşim orada kendine bir hesap oluşturacaksın ve sisteme giriş yapacaksın daha sonra referans linki bölümündeki linki facebook hesabını çalmak istediğin kişiye göndereceksin gerekçesini sen bul ama gönderdiğin linke tıklatıp giriş yapmasını sağlaman gerekli daha sonra giriş yapılan hesap bilgileri tuzağa düşenler bölümünden görebilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.