Hata alıyorum.

raym0nd42

Üye
26 Haz 2016
69
0
Cyprus
Arkadaslar kac gundur ayni hata ile ugrasiyorum lutfen yardim edinde yapalim sunu

PARROT SEC kurdum sisteme >>
250gb SSD (Samsung evo 970) ve 1TB HDD var sistemi SSD ye kurdum /home ise HDD yaptim ilk basta sistem acildi gayet duzgun apt-get update && apt-get upgrade yaptim yattim gece sabaha kadar anca yapar diye sabah uyandigimda bu hatalari aldim bu hatalar nedir nasil fixleyecez bi akil verin

P1ZlM6

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Fotoğraflar gözükmüyor kardeşim ancak anladığım kadarıyla güncellemeler cihaza indirilirken IP adresi değişince indiremedi hata verdi de yüklemeleri eksik yaptı yada yükleme yaparken nadiren olan şekilde kodları eksik yazabildi. Sonuç olarak Format atman lazım. Bende Parrot kullanıcısıyım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.