Hata numarası: 0x80072EE7]

24 Ara 2015
156
0
izmir
0x80072EE7 hata kodu
Bu hatayı gidermek için, Hosts dosyasını inceleyin. (Bu dosyanın adı Hosts.sam da olabilir.) Dosyada Windows Update veya Microsoft Update Web sitesi için herhangi bir statik IP adresi olmadığından emin olun.

Hosts dosyası C:\Windows\system32\drivers\etc klasöründe bulunur. Hosts dosyasını görüntülemek için, dosyayı Not Defteri ile ilişkilendirmeniz gerekir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin: Hosts dosyasını sağ tıklatın.
Birlikte Aç'ı tıklatın ve program listesinden Not Defteri'ni seçin.
1:Hosts dosyasını sağ tıklatın.
2:Birlikte Aç'ı tıklatın ve program listesinden Not Defteri'ni seçin.
Hosts dosyasında, Windows Update veya Microsoft Update ile ilişkilendirilmiş statik bir IP adresi varsa, girdinin başına # işaretini ekleyerek devre dışı bırakın. Ayrıca satırı tümüyle silip Hosts dosyasını değişikliklerle kaydedebilirsiniz.

Not Web hızlandırıcılar, DNS hızlandırıcılar, DNS önbellek yardımcı programları ve Casus önleyiciler
gibi programlar Hosts dosyanıza Windows Update veya Microsoft Update Web sitesi için statik IP girdileri ekleyebilir. Bu durum Windows
Update'in veya Microsoft Update'in başarısız olmasına neden olabilir. bu yolu izledim static ip yi 8888 8844 yapmayıda denedim ama çözüm bulamadım :diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.