Havij Kullanmayı Bilmiyorum Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkuaz36

Yeni üye
3 Ağu 2012
7
0
Havij Var Site Adı yazıom Hata verio ama ilk başdaki kendi koydugu siteyi aratıo
Yardım Ederseniz Sevinirim

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
öncelikle havijin pro olması lazım havij pro değilse pro yap + register tuşuna tıkla usser adıını saçmala...

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
önemli değil... havij prosu forumda mevcut googleda eros havij pro yaz bulursun

youtubede havij kullanımı yazarsın eğitim kolay ...

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
Kardesim havij sql açıklı siteleri tarar sonu .com biten leri aramaz örneğin şu şeklde ise arama baslatır
sonunda /gdfs658=7886 buna benzer şeylerin olduğu siteleri tarar

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
ilk olarak bunları kullan article.php?ID=

play_old.php?id=

declaration_more.php?decl_id=

Pageid=

games.php?id=

newsDetail.php?id=

staff_id=
googleye arattır bunları oradaki siteler bunlardandır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.