Haxball nedir , nasıl oynanır? / Oda kodları \

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

Haxball nedir ;
Bayağı saran 2 boyutlu futbol oyunu.
--------------------------------------------------------
Bugün size son yılın popiler oyunu haxballı anlatıcağım.
Kullanımı ve anlatımı çok basittir.
----------------
HaxBall - Play adresine girin.
*Nick seçin
* Oda kurun veya mevcut odalardan birine girin.
* Haraket etme tuşları : WASD veya yön tuşları.
* Vuruşlar : x , shift , ctrl , 0 , space.

Haxball'da avatar kullanmak için aşağıdaki kodu sohbet bölümüne eksiksiz yazıyoruz.

Kod:
/avatar **

** bölümüne istediğiniz 2 yazı veya rakam yazabilirsiniz. (2 karakter şart değil)

Şifre koymak : /set_password xx > şifre 'xx' olmuş olur.
Şifre kaldırmak : /clear_password > şifre kalkmış olur.
Avatarı boş yapmak > /avatar ğ > avatar boş olur.
Avatarı aşşağıda yapmak > /avatar yazıp alt tuşuna basılı tutup sağdaki numaralardan 010 yapıyoruz chatbox boşalacak oraya rakam veya harf yazıp enterlıyoruz ve oluyor.

Son düzenleme:

CRuZeeR

Üye
30 Ocak 2012
107
0
İzmir
Ekran Kasıyor Bende Ya .2 Hafta Önceye Kadar Bişe Yoktu Combofixle falnda tarattm ama haala kasıyor ekran oynayamıyorm . Bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.

Boyiewills

Yeni üye
6 Eki 2012
3
0
Süper bende oynuyorum adım Çoğunlukla Bedirhan Ronaldo olur. Acemiyim oyunda beni görenler THT'denim desinler ben anlarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.