Oyun Haxball'da Odalara Gİremiyorum

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Haxball'da Odalara Giremiyorum

Odalardan herhangi birine girmek istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.

3d7eacd391b.png

f5ca7f761ef.png

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba, Yapabileceğin bazı şeyler:

-Tarayıcı verilerini ve çerezleri sil

-Başka bir browser kullan

-VPN veya Proxy kullanarak girmeyi dene Ultra Surf

-Puffin Tarayıcı kullanabilirsin Tıkla

-"Host" dosyanı kontrol edebilirsin

-Eklenti olarak tarayıcına vpn ekleye bilirsin Tıkla

-Bilgisayarın dns ayarlarını google yapabilirsin Bilmiyorsan Tıkla

İyi Forumlar dilerim..

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
güzel bir reset atarsan sorunun çözülecektir.

Hocam modemi resetledim, ama durum hala aynı. Büyük ihtimalle modemle alakalı bir sıkıntı var. Telefonun mobil verisinden girebiliyorum.​

https://github.com/haxball/haxball-issues/wiki/Connection-Issues

Şurada "Symmetric NAT found" değerinin "No" olması gerektiği yazıyor. Bendeyse tam tersi gözüküyor.

Daha önce aşağıdaki konuda Haxball'daki odaların hiçbirine giremediğimden bahsettim.​

Biraz araştırınca Symmetric NAT denen şeyin kapalı durumda olması gerektiğini öğrendim. Bunu nereden kapatıyoruz? Modem arayüzünü biraz kurcaladım, ama bir şey bulamadım.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Cevap: Symmetric NAT Nasıl Kapatılır?

Modeme reseti power tusuna basarakmı attın?

Yok, reset atma deliğinden.

Sorun Symmetric NAT özelliğinin açık olmasıyla ilgili arkadaşlar. Daha önce böyle bir şey yoktu. Bir şekilde kapatabilirsem düzelir herhalde. Modemi resetlemek, tarayıcı değişmek falan bir işe yaramıyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.