Hayat ne kadar kötü be

Sqqul

Yeni üye
30 Nis 2020
17
0
İstanbul
Evet Başlıyorum İlk Başta Şunu Söylemek İsterimki Herkesin Derdi Kendine Büyüktür Ben İlk Okula Yeni Başlamıştım Ben Hep Siyah Şapkalar Arkasına Sığınan Bilgisayar Meraklısı Oyun Anlamında Değil Yanlız Olan Ve Tek Arkdaşı Bilgisayar Olan Birisiydim İlk Okulda Başladım Ve Hani Burnum Kemer Burun Olması Yüzünden Çok Dalga Geçildi Takıntı Yaptım Soyadım Karabat Olduğu İçin Dalgaya Uğradım İnsanlar Tarafından Ucube Mal Salak Olarak Ezildim Ve Çok Dayak Yedim Beden Derslerinde İse Herkes Futbol Basketbol Oynardı Herkes Kanka Dediği Dost Dediği Kişilerle Takılırdı. Ben İse Ne Yapardım Bilirmisin Okulun Bankında Göz Yaşı Dökerek Düşünürdüm Ben Neden Böyleyim Benimmi Hatam Var Diye İnsanlarla Konuşamaz Derdimi Anlatamazdım Normalde Hiperaktif Bir Çocuktum Bu Yaşadıklarımdan Sonra Ne Hiperaktif Kaldı Ne Birşey Hayali Arkadaşlarıma Dertlerime Anlatır Bugün Ne Yaptığımı Kimler Tarafından Dalga Geçildiğini Herşeyi İçimi Dökerdim Bi Nevi Kendi Kendime Konuşurdum İnsanlar Bir Zaman Sonra Deli Dediler Dalga Geçtiler Okulda Dalga Gelmeyen İnsan Kalmadı Benle Çıkışta Zorla Param Alınırdı Vermeme Şansım Yok Dayak Yiyicem Çünkü Çok Dayak Yedim Ve Aileme Çok Yalan Söyledim Neyse Aradan Baya Zaman Geçti İnsan Her Yıl Geçince Biraz Olsun Olgunlaşır Bilgisi Olsun Gelişir Ben Yaşadıklarımdan Dolayı Öyle Bir Geliştim Öyle Bir Tecrübe Yaşadımki Küçük Yaşta Yanlızlığı Öğrendim Ben Ben Her Zaman Şunu Düşünürdüm Ben Bu Hayata Neden Geldim Neden Beni Kimse Sevmiyor Ben Ne Yaptım Ağlardım Aklıma İnsanların Söyledikleri Gelirdi Ben Sadece Yaşamak İstemiştim Hayata Dokunmak O İpe Sımsıkı Sarılmak Ve Beni Çekmesini İstemiştim Ama Şunu Öğrendim Ben O Yaşlarda En Çok Zarar Gördüğüm Şey İnsanlar Oldu İnsanları Sevmezdim İçimde Büyük Kin Vardı Hayattan Soğumuş Birisiydim Neyse O Yaşlarda Abimi Kaybettim O Kadar Kötüydüm Üstüne Canımdan Çok Değer Verdiğim Biricik Abimi Kaybettiğim Zaman İyice Psikolojim Bozuldu Hayaller Görüyordum Ama Gerçek Hayaller Abimin Sesini Duyardım Rüyamda Konuşurdum Abim Geldi Diye Kapılara Koşup Sonra Ağlıyarak Odama Geri Dönmekmi Dersin Psikolojim Bozulmuştu İnsanlar Bana Öyle Bir Yaklaşıyorduki Hani Bir Deli Gözüyle kendimi Bile Deli Olarak Görmeye Başarmıştım Kişilik Ruhen Büyük Zararlar Görmüştüm Bundan Önce Hayali Arkdaşım Var Demiştim O Artık Benim Gözümde Yürüyen Bir Varlık Haline Gelmişti Ne Yapıcağımı Söylüyordu İlaçlar Bir İşe Yaramıyordu Kendime Getirmiyordu Beni İtici Kafam Psikolojim Birbirine Girmişti Ne Yapıcağımı Bilmiyordum Ve Onda Sonra 3 Tane Daha Kuzenim Şehit Olmuştu. Ondan Sonra Hayatımı Bitti Dedim Arkadaş Desen Yok Dost Desen Yok Kimsem Yoktu Yanlızlık Artık Öyle Birşey Haline Gelmiştiki Kendi Kendime Konuşurdum Hocalar Bile Beni Anlamak Yerine Dışlamayı Seçmişlerdi Ben İyici Hayallerimi Ve Umutlarımı Kendimle Beraber Mezara Gömdüm İlk. Hayata Bağlayan Tek Şey Beni Bilgisayardı Kendimi O Sanal Alemde Öyle Güzel Hissediyordumki Gerçekte Olmayan Bir Gerçeklik Paradokslar Yaşıyordum* Kendi Kendime Konuşamam Dahada Çok Oldu Okulun Pisikiyatri Yeri Vardı Konuş Dedi Benimle Herşeyimi Paylaş Dedi Ben Ve İçimdeki O Karakter Yarattığım Arkadaşım Dediğim O Yürüyen Varlık Karşımda Oturup Bana Ne Söylemem Gerektiğini Söylüyordu Hoca Bir İki Defa Dinlemeye Çalıştı Beni Anlamadı O Günde Sonra Gitmedim Psikolojim Bozuktu Ben Delimiyim Diyordum Saçlarım Çok Sertleşmişti Güneş Gördüğüm Zaman Gözlerim Çok Kötü Oluyordu Göz Altlarım Uykusuzluktan Bitiyordu Hayat Sonsuz Bir Yoklukta Kaybolmuştu Ben Hayatı Arar Olmuştum Öyle Bir Kavram Bir Daha Benim İçim Olmadı Olmiyacakta Be Kadar Eğlenceli Bir Kişiyim Diye Gözüksemde Mutlu Değilim Ben Böyleyim Be Ben İnsan mıyım Nasıl Sınavdan Geçtim Bilmiyorum Ama Şuan Bunları Anlatırken Bile Psikolojşm Halen Yerindemi Onu Bile Bilmiyorum. Derdimi Anlatıcağım Kimsem Yoktu Bende Bir Umut TürkHackTeam Ailesine Anlatmak İstedim.. :(

Son düzenleme:
2 Kas 2019
64
0
bence sen insanları değil kendini sevmiyorsun. hepimizde var olan ve yaşamak için bir miktar olması gereken egon doğal olarak kendine olan nefretini kaldırmıyor ve bunu "ötekine" yansıtarak rasyonalize ediyor. hepimiz senin yaşadıklarını az ya da çok yaşıyor zaten. kendini sevmekle başlamalısın. sonrasında insanların davranışı sana batmayacaktır. kendini affet. bu benim şahsi görüşüm ve yorumum. insanlık bir bütündür ve sensiz bu bütünlük bozulur. ayrıca kendini suçlu hissetmemelisin. her şeyin sorumlusu olamazsın. tanrı değilsin sonuçta.

Son düzenleme:
2 Kas 2019
64
0
Ernest Hemingway İspanyol İç Savaşı’nda faşizme karşı verilen mücadeleyi ve savaşın anlamsızlığını anlattığı ünlü eseri ‘Çanlar Kimin İçin Çalıyor’un önsözünde şair John Donne’den alıntıyla şöyle der; “Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.”

alıntıdır

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.