Hayatınızda yaşadığınız en sinir bozucu şey ?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Hayatınızda yaşadığınız en sinir bozucu şey ne ?
Bir Arkadaşım Bana Pc'sisnin bozuk olduğunu söyledi sen yapabilirmisin ?
dedi bende evet dedim.
gittim baktım " ekran kartı yanmış " gittim sordum bütçe ne kadar 5K ekran kartı bütçesi vardı bende Şu Ekran Kartını Aldım. ve sonra ürün bozuk geldi. gittim iade talebi oluşturdum sıkıntısını yazdım aldılar bidaha bekledim günlerce.
bidaha geldi yine bozuk bidaha gönderdim gine bozuk en son gittim paramı aldım.
arkadaşımada pc'sini verdim " ya alşunu valla elimde kalacak pc'nin ha " dedim verdim 😂 😂

2 Ağu 2021
88
13
dedi bende evet dedim.
gittim baktım " ekran kartı yanmış " gittim sordum bütçe ne kadar 5K ekran kartı bütçesi vardı bende Şu Ekran Kartını Aldım. ve sonra ürün bozuk geldi. gittim iade talebi oluşturdum sıkıntısını yazdım aldılar bidaha bekledim günlerce.
arkadaşımada pc'sini verdim " ya alşunu valla elimde kalacak pc'nin ha " dedim verdim 😂 😂
Kahkaha Attım :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,296
3,540
Suriyelinin birisi beni hemşerisi sandı, arapça bildiğim için karşılık verdim, daha da suvadım. Tamam biraz esmeriz ama suriyeli değiliz, birde ben seni eve götürmek diyor.

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
dedi bende evet dedim.
Okurken nefes darlığı yaşadım siz nasıl hissettiniz merak ettim bir ekran kartını 2 kere bozuk göndermek nedir :ROFLMAO:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.