Hayatınızda yediğiniz en büyük kazık ne ?

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
En yakın arkadaşımı konserde çok sevdiğim bir kızla tanıştırdım ve o arkadaş kızı sevdiğimi bildiği halde eski sevgilisinin yanında sevdiğim kızla çok yakınlaştı bir gün sonra şehirden giden arkadaşım kılıklıya wp durumlarından şüphelenip hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğumda bilerek yapmadığını söyledi birde herşeyi söylemekte haklısın ama yapacak bir şey yok dedi en azından bir karaktersizi daha hayatımdan çıkardım ne diyim

Peki sizin ne ?

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,614
3,346
Россия
valla şefim ben yalnızım :( sıkıntı yokk konu başlıgında deyilde reel hayatta bazı arkadaşlarım Ufak sms boom saldırısyla böylece sıkıntılı oldugunu ögrendim bende o gün bugündür konuşmuyum şefim bir köşeye gecip susuyum akşama kadar :( :') şefimmm kader artıkk

Son düzenleme:

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,220
895
22
En yakın arkadaşımı konserde çok sevdiğim bir kızla tanıştırdım ve o arkadaş kızı sevdiğimi bildiği halde eski sevgilisinin yanında sevdiğim kızla çok yakınlaştı bir gün sonra şehirden giden arkadaşım kılıklıya wp durumlarından şüphelenip hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğumda bilerek yapmadığını söyledi birde herşeyi söylemekte haklısın ama yapacak bir şey yok dedi en azından bir karaktersizi daha hayatımdan çıkardım ne diyim

Peki sizin ne ?
benimiki yok acıkcası hiiç olmadı olan da hatrlamıyorum ama aldatma sağlıyorsa 6 kişi ile aldatı beni :)

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,632
1,650
Walla her taraftan çok kazıklar yediğimden fazla hatırlamıyorum 🧙‍♂️
Ve o yüzden de artık kimseyi dost olarak pek göremiyorum
Yanımda olan herkesten bir kazık yediğimden 👌 :‏‏D

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
388
267
...

Peki sizin ne ?
2k lık discord sunucumu kontrol etsin diye bir arkadaşıma verdim.... Oda gitti sattı... .d

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
valla şefim ben yalnızım :( sıkıntı yokk konu başlıgında deyilde reel hayatta bazı arkadaşlarım Ufak sms boom saldırısyla böylece sıkıntılı oldugunu ögrendim bende o gün bugündür konuşmuyum şefim bir köşeye gecip susuyum akşama kadar :( :') şefimmm kader artıkk
O yalnızlığı sana benzer bir şekilde bende yaşadım dost istiyordum varda noluyor hepsi ayrı bir kafada arkadaş dediğimin yaptığına baksana :(

benimiki yok acıkcası hiiç olmadı olan da hatrlamıyorum ama aldatma sağlıyorsa 6 kişi ile aldatı beni :)
Ne diyorsun ya kendini üzme dürüstlük pahalı bir şey ucuz insanlarda olmaz

Walla her taraftan çok kazıklar yediğimden fazla hatırlamıyorum 🧙‍♂️
Ve o yüzden de artık kimseyi dost olarak pek göremiyorum
Yanımda olan herkesten bir kazık yediğimden 👌 :‏‏D
Benzer durumlar en güvendiğin insanlar böyle şeyler yapınca insan ister istemez kırılıyor

2k lık discord sunucumu kontrol etsin diye bir arkadaşıma verdim.... Oda gitti sattı... .d
Karakter meselesi.....

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
300
217
localhost

Peki sizin ne ?
welcome to gym bro

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52

Peki sizin ne ?
sevgilim en yakın arkadaşımla aldattı

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
sevgilim en yakın arkadaşımla aldattı
Üzdü bazı insanlar cidden değişik saygı ya da karakter den yoksunlar bana koyan sevdiğim kıza açılamadım konserde söyleyecektim konser günü geldi sevdiğim kızla baya bir oturduk konuştuk foto felan çekindik dedimki içimden akşam söylüyorum olm nolursa olsun kız bana sarıldı bir kaç şarkı falan söyledik (bu arada çok şey oldu ama uzatmayayım) sonra iki bira almaya gittim bir geldim yan yana oturmuş konuşuyorlar zaten orada anladım bir kaç saat geçti kzı kafasını arkadaşım denen kılıklının omzuna koydu niyetini anladıktan sonra sinirlendim sırf olay çıkarmamak için kalkıp gittim eski sevgilisi dert arkadaşımdır oturup onunla içtim gönül isterdiki sevdiğimle içeyim :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.