Hayatlarınız ve Hayatınızda Yalnızlığın Yeri Üzerine

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
1,658
pek müzik dinlemem ama aslında piyanistim :) hayatımdan uzaklaştırmaya deneyebilir miyim bilemiyorum belki de sorun müzisyen ruhumla ilişkilidir. gerçekten herhangi uzun bir eseri kusursuz çaldığım zaman huzur buluyorum. ama öte yandan tek bir ufak hata da bile patlayabiliyorum.
Bu direktmen benim abi. Tek yanlışta sinir basıyor.
Spora git, ortamı sarar. Fazla düşünmemeye çalış, dakikada sayısız şey düşünen biri olarak söylüyorum. Cidden kafa yoruyor. Ve eğlenmek için bir toplum içinde olmana gerek olmadığını bil. Dertleşebileceğin, fikir alabileceğin, sır verebileceğin, eğlenebileceğin 3 5 dostun olsun, gerisini boşver. Şu zamanda kafaya fazla takmamak lazım.

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
pek müzik dinlemem ama aslında piyanistim :) hayatımdan uzaklaştırmaya deneyebilir miyim bilemiyorum belki de sorun müzisyen ruhumla ilişkilidir. gerçekten herhangi uzun bir eseri kusursuz çaldığım zaman huzur buluyorum. ama öte yandan tek bir ufak hata da bile patlayabiliyorum.
Bilmiyorum hocam
Belkide hatanız huzuru müzikte aramaktir belkide sizi gerçekten iyi hissettirmiyordur iyi hissettiğiniz zaman müzikle ilgileniyor olabilirsiniz
Kendinizi gerçekten 1-2 günlüğüne kenara çekin ve birşeyle ilgilenmeyin canınız bu boşlukta ne yapmak istiyorsa bunu hayatınızdan çıkarmaya çalışın

ben kendi huzursuzlugumu müzikte buldum hayal dünyasına daldiriyor adami insAllah sizde sebebini bulur ve hayatınızdan çıkarırsınız internette çok fazla içerik var insanları üzen gecmisi hatırlatan sinirleten videolar var insanların bu günlerde mutsuz olmasının sebebi de tam olarak bu internet bize herşeyi gösteriyor ama ulaşamıyoruz 1900 yılındaki bi adam ile bizim psikolojimiz aynı olamaz o adam internetteki yiyecekleri içecekleri görüp alamadigi için uzulmedi ama biz o yiyecekleri ve icecekleri gördük paramız yetmediği için üzüldük olay tam olarak bundan ibaret dikkat et kendine Allah'a emanet ol 30+1' ide bırakmaya calis birakamiyosan bile videosunu izleme buda hayatını çürütür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.