Hayattan sıkıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PanDooRa

Yeni üye
1 May 2011
19
0
Hayattan sıkıldım yaşamak istemiyorum kendime bile güvenim kalmadı ne yapmam gerek nasıl geri hayata bağlanabilirim?Ölmek istiyorum artık :(

shinnoq

Üye
6 Eki 2009
94
0
ANKARA
arkadaşım ölmek çözüm olsaydı emin ol dünyada insan kalmazdı, hepimizin içinden çıkamadığı durumlar olmuştur, sadece zamanın geçmesini bekle seni seven kalmadıysa boş ver yalandan seven insanların çevrende olması daha çok zarar verir, dikkate almak istiyorsan ufak bir tavsiye bulunduğun ortam ve durumu ufak ufak değiştir hayatında birşeylerin değiştiğini göreceksin....

rzr09

Üye
26 Kas 2010
65
0
Kardeşş aynen ya bnde hayattan sıkıldım napcam bilmiomm :( Herşey boş gelioo Canı veren Allah Sadece Allah alır o yzden elden bi şey gelmio
Ama bn bu hayyatta bi şeyler yapmadan gitmek istemiom Ve şu hack onun için uğraşıyorum :D Namaz'a en kısa zamanda baslıcam nasip olursa Fazla konustum galiba hayattan zevk almana bak sen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.