Hayattan Sogudum

Ghost3838

Üye
22 Eyl 2013
127
0
Benim durumumda olan varmı hic bir zevk almıyorum dışarı cıkmıyorum pc ilede fazla bir ilişkim kalmadı sayılır zaman fazla harcamıyorum hafta ici calışıyorum hayata baglıcak birşey yok bazı kişilerin davranışlarına bakıyorum adam diyo yarın şunu bunu yapdam diyor ama :) ben hic bir beklenti yok hic arkadaşım yok aslında normal de var ama ne onlar ara ne ben ararım sokakta görsem selam vermem yani anladınız siz yorumlarınız neler arkadaşlar

aydn31

Üye
2 Ağu 2008
141
0
benim önerim arkadaş edinmeyi dene ve bunu yaparken birazda fedakarlık göster üzümün sapı armutun çöpü felan bunları bırak defalarca sana iyiligi dokunan biri gün gelir sana yanlış yaptı hemen silme ve gün gelir zaten o kişi sana
yaptıgı yanlışın altında ezilir.Bir diger önerim ise kitap okumayı dene iyi gelir veya nette araştırma yap araştırmalarında sınır tanıma hemen hemen herşeyi araştır.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Kardeşim Boş zamanlarında dışarı çık değişik aktiviteler yap yeni arkadaşlar bulursun .

İnternetten tarih vb şeyleri araştır hem canın sıkılmaz hem bilgi ögrenmiş olursun .

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Bu durumda olan arkadaşlara tavsiyem bilgisayardan uzaklaşıp dışarı çıkmak, aktiviteler yapmak arkadaşlarınız yoksa bile akrabalarınızla çıkabilirsiniz. Değişik aktiviteler ile sosyalleşir aktif ve eğlenceli bir hayata sahip olabilirsiniz. Gençliği böyle harcamayın. :)

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Bence En İYİ çözm "güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayatından lezzet alır" (bediüzzaman said nursi )
yani Her şeye iyi tarafından bak bardağın yarısı hep doludur (mutlaka)

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
bende aynıyım valla sevdiğim şeyler var ama internette. garip gelebilir ama ben ilan okumayı severim yeni şeyler keşfetmeyi severim oyun program gerçek hayat vb. ilgine yönel :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.