Hayırlı günler

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
Merhaba arkadaşlar.
Size bugün olan bir şey paylaşacağım.
Usb bellek almak için bir esnafın dükkanına girdim. "64 gb Usb alacağım" dedim. Fiyatını söyledi, aldım. Çıkarken "hayırlı günler" dedim.
"Olmaz" dedi. "Ne olmaz" dedim.
"Hayır deme, evet de" dedi.
"Ne diyorsun abicim sen" dedim. Anlamadım da ne oluyor, ne demeye çalışıyor. Sonradan ayıktım. Referandum için bahsediyormuş.
Uzatmadım "utan bir de esnaf olacaksın" diyip çıktım.
Arkadaşlar trajikomik bir durum :D
Sizinle paylaşmak istedim.
Hayırlı günler
Hayırlı işler
Hayırlı kazançlar
Hayırlı ...
Yani bizim kültürümüz de var hayır dilemek. İyi niyet dileğimle hayır diledim, lâkin adam istemedi.

Bu da böyle bir anı oldu.
Hayırlı günler arkadaşlar.

Acemi Emre

Üye
24 Haz 2016
60
0
Tanrı Dağı
Siyaset, meclislerde yapılmalıdır. Halkın siyaset yapması çok yanlış çünkü bu şu anki durum gibi bölünmeler ve ayrışmalar oluşturuyor. Sonra kutuplaşmaya ve iç savaşa gidiyor. İnşallah herkes en iyi şekilde görevini yerine getirir de böyle sıkıntılar yaşamayız. Hayırlı günler ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.