hazır index

pc_koparan

Yeni üye
17 Tem 2007
5
0
ewt nasıl atılıo
Kardeş bunları kopyala kodları notepad ı aç içine yapıştır sonra farklı kaydet de index.html veya sitedeki htm ise htm yap basacağın siteye göre değişir sen bu indexi anca davs açığı olan sitelere basarsın yanlış hatırlamıyosam ahanda
code:------------------------------------------------------------------------
%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}
------------------------------------------------------------------------------
bu kodu başlat/çalıştır ' a yapıştır enter de
web klasörleri açılcak eğer sitede açık varsa basarsın siteye girmek içinde web klasörleri içinde boş bi yere ters tıkla yeni de web klasörü de sonrada https://tik.lat/f61QJ olarak yaz enter de eğer açık varsa direk kabul eder sorun yaşamazsın yanlız şifre isterse demekki açık yok kapamış :D:D yanlız forumlara basamazsın forumlara basmak istiyosan admin hash'ını (md5) ve admin adını bilmen gerek hash'ı çözmek içinde ne kadar beklersin bilmem selametle
icon6.gif

arda_blue

Yeni üye
31 Ocak 2007
12
0
kardeş şimdi elimde 2 tane site var ama olmuo işte senin dediini yaptım 2 tane sitede açık bulundu dosyay tıklıyorum tam index i kopyalıcam oraya ağ parolasını girin dio yhaw o nedri anlamadımki bilmiyorumda zatenn:(

mcanli

Üye
21 Eyl 2007
240
0
BURSA
benim elimde dav die bi program var o programın kullanılışıda videolu anlatıldı bende ordan öğrendim sana açığı olan siteyi buluyove indexini o siteye yazıyor bu kısa anlatılışı videoyu izle herşeyi anlarsın birçok siteyi bu şekilde hackledim ama bazıları hacklediğim siteyi tekrar hackledi o yüzden örnek veremiyorum bu konuda daha çok sorun varsa özelden msn atın bana fazla bilgim yok ama yardımcı olmaya çalışlırım

nessto

Üye
19 Eyl 2007
94
0
[COLOR="Red"' Alıntı:
web klasörleri içinde boş bi yere ters tıkla yeni de web klasörü de [/COLOR]sonrada https://tik.lat/KgLSc olarak yaz enter de eğer açık varsa direk kabul eder sorun yaşamazsın yanlız şifre isterse demekki açık yok kapamış :D:D yanlız forumlara basamazsın forumlara basmak istiyosan admin hash'ını (md5) ve admin adını bilmen gerek hash'ı çözmek içinde ne kadar beklersin bilmem selametle
icon6.gif

arkadşım ben bunları yaptım yeni bir klasör oluşturuldu ben bu yaptığım indexi klasörün içerisine mi yapıştıracağım?? yada biraz daha detaylı anaatırsan çok sevinirim.. veya pmden msn vebilirsen oradan görüşelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.