Hazır Web Sitesi Oluşturmak için Hangi Siteyi Önerirsiniz?

zipeX

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
265
94
Cambridge
Merhaba,

Ürünlerimi siteye koyacağım fiyatı açıklaması yer alacak.
Biraz modern dizaynli olsun istiyorum.

Hazir web sitesi hangi siteye yaptirabilirim ?

Şablonu kodlamalari onlara görselleri fiyatlari vs. Ben gireceğim.

Önerilerinizi bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
23 Eki 2023
117
31
Merhaba,

web site maker kullanabilirsin

Merhaba,

Hic bir deneyimin yoksa bu biraz zor olabilir chatgpt ile bilen birine yaptirabilirsin makul fiyatlara

Senior Beyaz

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
474
136
root@beyaz:
ChatGPT ile yaptırabilirsiniz veya HTTRACK ile site dosyalarını çekebilirsiniz fakat bu yöntem yasal değildir.

İyi Forumlar...

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
458
160
Başlangıç tavsiyem wordpress+tema+woocommerce ile güzel işler ve ortaya cikar uzun vadede sizi götürür tasarım ve alt yapı sağlar tamamen ücretsizdir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.