hd ip platinum v3.2.0.6 serial key lazım acil...

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
ip gizleme bakmışsında şunu belirtim naparsan yap ipni tam gizleyemezsin turk telekomda değiştirdiğin her ip kaydedilir ve bilişimin eline düşersen kolayca bulurlar en iyisi net cafede yapcaksın yapcağını k.g

24 Eki 2012
194
0
Oranın Key'ini Ücretsiz Bulamazsın Kardeşim Ücretli Satıyorlar Onu Öyle Direk Key Lazım Diyip'De Key Bulamazsın Mecbur Alıcaksın
+ Adanabelasi Doğru Söylüyor Gibi Ancak Söyle Söylim Ben Server Hack Falan Yapıyorum İp Değiştiriyorum Adamlar Yanlıs İp Tarama Yapıyorlar O Yüzden Çıkmıyor Ama Arkadaş Turktelekom Falan saldırıcağını Sanmam :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.