HDD Regenerator Full Hard Disk Tamir Programı (güncel çalışıyor)

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
HDD Regenerator, sabit disk hatalarını onaran bir programdır HDD Regenerator hasarlı bölümleri tarar
sorunlu kısımları düzeltir, %60 Kadar düzelttiği söylenmekte sizde hataları HDD Regenerator ile düzeltip, sorunlardan kurtulabilirsiniz.
Bu programı size duyurmamın sebebi benim HDD de sektör hatası veriyordu araştırdım ve bu programa rast geldim lakin çeşitli sitelerden indirdiğim bu programın hiç birisi sağlıklı kurulmadı uzun araştırmam sonucu en güncelini verdiğim linklerde buldum videosuda var dikkatlice izleyip kurun ben şu anda tamir işlemi yaparken sizede faydalı olsun diye yayınladım binlerce sectör hatası buldu.Ayrıca bu program win8 dede çalışmaktadır.

video..:Repair bad sector by HDD Regenerator For windows8,1 - YouTube

program..:HDD Regenerator for windows 8.1

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.