Hdd serial'imi kullanip oyunda karakter soymuşlar

opsdedix12

Yeni üye
15 Eyl 2009
21
0
Merhabalar;

Öncelikle konuyu nereye açacağimi bilmediğim için buraya aciyorum bi yanlışım varsa mazur görün. Ben knight online bir pvp serverinde oynuyorum dün gece 23-00 da beni oyunun adminleri TeamSpeak'e cağirdilar gittim ve bana benim bilgisayarimda yaklaşik 4-5 accounta girilmiş ve biri soyulmuş dendi bana ip ban atilmamasi için o soyulan arkadaşin masraflarini karşilaman gerekiyor dedi ve bana log'lari atip gösterdiler ve dedikleri gibi benim hdd serialim ile 4-5 hesaba girilmiş ve bunlar ben değilim bugun ise kendi hesabimda soyulmuş ve ben kendimi aklandıramiyorum bunlari ben yapmadığımı bir türlü ispat edemiyorum ben nasil kendimi aklandırıcam ve başka canlar yanmasin diye ne yapmam gerekir yorumlariniz ve yardimlariniz için teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,434
1,500
K E R K Ü K
şimdi dostum bende az metin2 oynamadım çok server çok admin gördüm.

adminler dolandırıcıdır %100 güvence vereyim sana.

gidiyorlar 50 100 lira aylık adminlik alıyorlar, e bunları bi şekilde çıkarmaları lazım. serveri alttan alttan böyle sömürlüyorlar.

sen ne yap biliyormusun serverin ownerine ulaş olan biteni anlat.
bu arada loglar değişebiliyor sana yalan söylemesinler, eğer ilerletirlerse git polise ver.

serverin owneri yazdıklarına inanmassa gel bu konunun linkini at çok zor bir duruma düşmüşsün..

şuan yapabileceklerin şuanlar; karakol, savcılık, hdd değiştirmek, owneri ikna etmek.

iyi forumlar dilerim...

opsdedix12

Yeni üye
15 Eyl 2009
21
0
öncelikle cevabin ve ilgin için teşekkür ederim.
Serverin adminlerine ulaştim fakat ellerindeki loglara baktiklari zaman benim ip ve serial numaramdan 4-5 accounta girilmiş ve soyuldugu için direkt gözlerinde hırsızmışım gibi oldugumdan pek inanmiyorlar ve ikna edemiyorum 2 tane hesabim var ikisi ile ayni anda girebiliyorum ve ikisi ile de her gün 10 saat online sürem var ayni anda fakat bahsettikleri log'ta benim bir tane hesabim giriş yaptiği hic görünmüyor sadece 1 i görünüyor merak ettiğim 2. husus ise siz daha iyi bilirsiniz tabi bu adamlar bu hesaplari acarken tamam sahte mail sahte numara yazabilirler fakat onlarin sisteminde bu acılan hesaplarin loglari ile benim logumu karşilaştira bilirler mi

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,434
1,500
K E R K Ü K
dostum anlatamadım galiba adminler seni dolandırmaya çalışıyor. sen gidip fbı'dan onayda alsan genede para isteyecekler senden, ya serveri bırakacaksın yada gidip polise vereceksin adamları.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
opsdedix12
metin 2 de o olay benim ilk başıma geldi bidaha ogünden beri girmedim, sonra zula oyununa arkadaşın gazı ile girdim , oda hesap 2 kere çalındı , banlandı , hepsini geçtim leptop donanım banı yedi zula yüzünden, şimdilik sadece gameloop emilatör ile call of duty mobil oynuyom :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.