hdd sorunu

Rowdy00

Üye
8 Ocak 2017
61
0
Hatay
Arkadaşlar merhaba
sizden bu hafta aldığım pc'nin çıkarttığı sorun hakkında yardım istiyorum

pc'alırken üzerinde 80 gb hdd vardı bendeki 320 gb pc' aşdığım yer liseden hocam olduğu için sorun olmadı
bende bu hdd yi yaklaşık 2 sene once aldım çok ta iyi çalışıyor..
neyse konuya gelelim;
aldım pc'yi eve geldim önce format attım cs go ve zula yükledim oynamaya başladım pc birden durdu ne yapsam boş..tek çare restart atmak
oyuna alışma sureci vardır falan dedim çok takmadım
bu tekrar oldu film izlerken bile oldu
ve defalarca
en fazla 40dk 1 saat arasında çalışıyor
hocama gosterdım uzerinde ilk takılı olan hdd'yı verdı al bunu dene dedi
hiç bi sekilde o sorun olmadı
kendı hdd mi takınca gene aynı sey

baska psu denedım olmadı
ekstra fan bagladım olmadı

sizce sorunun çözümü nedir
simdiden teşekkürler..

Rowdy00

Üye
8 Ocak 2017
61
0
Hatay
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.