HDD sorunu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oN_nEt

Yeni üye
12 Mar 2009
35
0
slm arkadaslar bende 250 GB lik sata hdd ancak zamanla bu 238 GB kadar dustu formatla duzelmıyor formda okudugum kadarıyla win98 de FDİSK olayı warmıs ancak bunu yanı HDD de gorunmeyen 12GB lik kısmı winXP de nasıl duzeltırım ve Pc gizli klasorleı gostermıyor daha once bı program kullanıyordum duzelıyordu sımdı oda yok kasamda cok virus war format atarak kurtulamıyorum kasaya ınternet baglı olmadıgı halde formattan sonra bıle vırus oluyor

yardımlarınız için sımdıden tesekkurler....

Son düzenleme:

oN_nEt

Yeni üye
12 Mar 2009
35
0
arkadaslar konuya hakım arkadaslar warsa lutfen yorumlarınızı esırgemeyın acıl yardım lazm...
tskler

oN_nEt

Yeni üye
12 Mar 2009
35
0
ama ben HDD yı ılk aldıgımda yaklasık 249.... GB kullanıyordum bır hard dıskın 12 GB gormemesı bıraz tuhaf degılmı 1 - 2 olsa onemsemezsın ama 12 GB ve daha da artıyor her formattan sonra MB olarak bı sayı artıyor
tskler

dj_zaza

Uzman üye
4 Tem 2008
1,082
0
hardis i üretirken teklik sayı üzerin den yapıyolar ama windows ikilik sayı sistemi kullanıyoo senin kini baya yemiş sen ef disk attt sonra düzelirr . . .

oN_nEt

Yeni üye
12 Mar 2009
35
0
XP de olurmu bu FDİSK
yada nasıl yapılacagı hakkında bı bılgı warsa paylasırsan sevınırım sıtede fazla arastırma sansım olmadı sıtede warsa lınk verırsenız sevınırım..

tskler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.