Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

gurcu87

Üye
16 Eyl 2012
173
4
Almanya
Ellerine kollarına nefesine sağlık, paylaşım için teşekkürler, bakalım kaç kişi başarı ile uygulamayı kullanabilecek :)

senatork

Üye
4 Ağu 2012
183
0
Eline sağlık kardeş. İlk olarak bi kendi telefonumda deneyecem wifi ile bağlanıyordum sabah internet paketi yaptım wifiden olmuyor demişsin :D

xXTRUCKXx

Üye
29 Ocak 2015
70
0
Samsun
He evet işte dediğim yere geliyoruz yine, o Mobogenie'nin simgesi ve AndroRAT ile alakası yok :)

Yaptım kardeşşim kendi telefonuma attım başka bi WİFİ ye bağlandım ama benim makine görmedi senin yaptığın gibi 51girdim bende portu felan ama olmadı telefonda AVG var ondan dolayı olabilirmiki

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Yaptım kardeşşim kendi telefonuma attım başka bi WİFİ ye bağlandım ama benim makine görmedi senin yaptığın gibi 51girdim bende portu felan ama olmadı telefonda AVG var ondan dolayı olabilirmiki
Bunu dediğin iyi oldu kardeşim şimdi anladım senin problemini. Maalesef her .apk'ya enjekte edilemiyor AnroRAT.. O yüzden enjekte edilebilecek ve karşı tarafa en kolay yedirilebilecek olan ve boyutu da küçük olan Bluetooth Okey'i koydum :)

xXTRUCKXx

Üye
29 Ocak 2015
70
0
Samsun
Bunu dediğin iyi oldu kardeşim şimdi anladım senin problemini. Maalesef her .apk'ya enjekte edilemiyor AnroRAT.. O yüzden enjekte edilebilecek ve karşı tarafa en kolay yedirilebilecek olan ve boyutu da küçük olan Bluetooth Okey'i koydum :)

Yanlış anladın sanırım AVG antivürüs programı var yoksa senin verdiğin uygulamaya enjekte ettim bende :RpS_smile:

ErtyuGod

Yeni üye
31 Ocak 2015
18
0
İstanbul
Kardeşim ellerine sağlık.Gerçekten çok yararlı bir paylaşım olmuş.Gerek telaffuzun gerek genel anlatımınla sorunsuz bir şekilde anlatmışsın.Ellerine sağlık en kısa sürede uygulayacağım.Tekrardan Teşekkürler

brkn02

Yeni üye
14 Eki 2014
20
0
Çok teşekkürler çok güzel bir uygulama ben 2 arkadaşıma açtırıyorum programları yüklüyorlar ama açılmıyor yani bana pencere gelmiyor yardım edersen sevinirim teşekkürler

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Çok teşekkürler çok güzel bir uygulama ben 2 arkadaşıma açtırıyorum programları yüklüyorlar ama açılmıyor yani bana pencere gelmiyor yardım edersen sevinirim teşekkürler
Port açmada bir sıkıntınız var büyük ihtimal. Müsait bir zamanınızda Teamviewer üzerinden yardımcı olabilirim.

xxx3000

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
311
0
Merhaba arkadaşlar

Şifreli bir dosyayı antiviruslerin taramasını nasıl bekliyorsunuz. Asıl gerçek öyle değil.

Virus total : https://www.virustotal.com/tr/file/...2892339d305fb440d85611cc/analysis/1422976973/
Jotti : Android.Musileno.THT.zip - Jotti'nin malware taraması

Eğer içine virus kattın felan diyorsan, dosyayı arşivden cıkar şifresiz olarak zipleyip bir daha tarat bakalım. Ha burada Trojen gömdün demiyorum bululan virüsler hep andoid hack tool. Ama yanlış bilgilendirmenin önüne geçmek isterim.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Merhaba arkadaşlar

Şifreli bir dosyayı antiviruslerin taramasını nasıl bekliyorsunuz. Asıl gerçek öyle değil.

Virus total : https://www.virustotal.com/tr/file/...2892339d305fb440d85611cc/analysis/1422976973/
Jotti : Android.Musileno.THT.zip - Jotti'nin malware taraması

Eğer içine virus kattın felan diyorsan, dosyayı arşivden cıkar şifresiz olarak zipleyip bir daha tarat bakalım. Ha burada Trojen gömdün demiyorum bululan virüsler hep andoid hack tool. Ama yanlış bilgilendirmenin önüne geçmek isterim.

Endişenizi anlıyorum lakin takdir edersiniz ki şifresiz olarak upload etmek, emek hırsızları için bir fırsat oluyor. Ayrıca okuma yazması olan bir arkadaş onların AndorRAT olduğunu anlayacaktır :) Fakat yine de teşekkür etmek isterim uğraşmışsınız. Linklerinizi konudakiyle değiştirdim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.