Hedef Android Telefonu İzleyin, Her Türlü İşlemi Yapın! No-IP Kullanmadan AndroRAT Kurulumu

ender123

Yeni üye
12 Mar 2010
40
0
hocam ne diycm şu sourceyi fln paylaşmısnızda.ben no-ıpden hotspotla aldım no-iple deneyınce sorunum cozuldu.program hiç stabil deyil yani hiç işinize yarıycak cınsten deyil.programn calısması için aplicationun sureklı acık kaalmsı gerekiyor.bide hocam bu monitor goruntuleme fln gelmıyor kamerasını acamıyorum sızdede bole bı sorun varmı yanı cogu ozellık calısmıyor.bıde builderden kendınız olusturun aplıcatıonu dıger turlu okey ıle bırlıkte calısmıyor aplıcatıon.su programı daha kullanıslı hale getırebılırsek ıyı olur.anlatım ıcın saol cok yararlı anlatım olmus

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
hocam ne diycm şu sourceyi fln paylaşmısnızda.ben no-ıpden hotspotla aldım no-iple deneyınce sorunum cozuldu.program hiç stabil deyil yani hiç işinize yarıycak cınsten deyil.programn calısması için aplicationun sureklı acık kaalmsı gerekiyor.bide hocam bu monitor goruntuleme fln gelmıyor kamerasını acamıyorum sızdede bole bı sorun varmı yanı cogu ozellık calısmıyor.bıde builderden kendınız olusturun aplıcatıonu dıger turlu okey ıle bırlıkte calısmıyor aplıcatıon.su programı daha kullanıslı hale getırebılırsek ıyı olur.anlatım ıcın saol cok yararlı anlatım olmus

Tesekkurler, sizler geliştirin diye paylaştım zaten source'u.

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Çok teşekkürler fakat modem değişikliğinden dolayı port açamadım özel mesaj atsam yardım eder misiniz acaba ?
Teşekkürler..

enfas

Üye
23 Nis 2015
53
0
teşekkürler anlatımın için ama [10:09:36 ] Kök öğesi eksik.
hatasının çözümünü biliyormusunuz acaba ?

sagolera50

Üye
10 Tem 2014
163
0
İzmir
Bildiğiniz gibi whatsap bilgisayar üzerindende kullanılıyor... Biz mesela kendi telefonumuzu hiç karşıtırmadan. Benzer bir işlemle hedef telefonu (whatsabı) Kendi bilgisayarımızdan girip aynı bunda olduğu gibi yönetebilirmiyiz acaba eğer böyle bir şey olursa daha çok ikrama geçer bence :) Teşekkürler

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bildiğiniz gibi whatsap bilgisayar üzerindende kullanılıyor... Biz mesela kendi telefonumuzu hiç karşıtırmadan. Benzer bir işlemle hedef telefonu (whatsabı) Kendi bilgisayarımızdan girip aynı bunda olduğu gibi yönetebilirmiyiz acaba eğer böyle bir şey olursa daha çok ikrama geçer bence :) Teşekkürler
Bilgisayar sürümünden bahsediyorsan darkcomet kullanabilirsin, imzamda mevcuttur.

Cermencik

Üye
25 Haz 2015
187
0
AndroidManifest hatasi.

4 - 5 ayri apk ile denedim, surekli asagida yazili olan hatayi veriyor. Nette biraz bakindim, bir kac yerde daha gordum bu sekilde hata mesaji alan fakat cozum uretilmemis gibi gorunuyor. AndroRat klasorundeki 32323 klasoru icerisinde AndroidManifest xml dosyasi var, acip baktigimda icinde izinlerle ilgili satirlari gorunce bu dosya olabilir diye dusunup, binder apk dosyasini actiginda olusan klasorun icerisine 32323 klasorundeki xml dosyasini kopyalayip oyle denedim. Sonuc olarak hata vermeden apk dosyasini olusturdu fakat olusturdugu apk dosyasi calisir durumdamidir bilmiyorum. Kendi telefonumda denedim fakat ayni ag uzerinde oldugu icin calismamis olabilir diye dusunup, vpn programi ile telefonun ipsini degistirip denedim, androrat serverdan herhangi bir tepki gelmedi. Ki bu da calismadigi anlamina geliyor. Asagida verdigim hatayi alan, konu hakkinda bilgisi olan vardir umarim. Simdiden tesekkurler.

[05:55:03 ] I: Baksmaling...
[05:55:04 ] Unable to create file C:\Users\Public\AndroRat\2083368554\smali\aux.smali - skipping class
[05:55:09 ] I: Loading resource table...
[05:55:09 ] Exception in thread "main" brut.androlib.AndrolibException: Could not decode arsc file
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.decode(ARSCDecoder.java:56)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.AndrolibResources.getResPackagesFromApk(AndrolibResources.java:491)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.AndrolibResources.loadMainPkg(AndrolibResources.java:74)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.AndrolibResources.getResTable(AndrolibResources.java:66)
[05:55:09 ] at brut.androlib.Androlib.getResTable(Androlib.java:50)
[05:55:09 ] at brut.androlib.ApkDecoder.getResTable(ApkDecoder.java:189)
[05:55:09 ] at brut.androlib.ApkDecoder.decode(ApkDecoder.java:114)
[05:55:09 ] at brut.apktool.Main.cmdDecode(Main.java:146)
[05:55:09 ] at brut.apktool.Main.main(Main.java:77)
[05:55:09 ] Caused by: java.io.IOException: Expected: 0x001c0001, got: 0x00000000
[05:55:09 ] at brut.util.ExtDataInput.skipCheckInt(ExtDataInput.java:48)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.decoder.StringBlock.read(StringBlock.java:44)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readPackage(ARSCDecoder.java:102)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readTable(ARSCDecoder.java:83)
[05:55:09 ] at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.decode(ARSCDecoder.java:49)
[05:55:09 ] ... 8 more
[05:55:09 ] Injecting AndroRat Source.
[05:55:10 ] 'C:\Users\Public\AndroRat\2083368554\AndroidManifest.xml' dosyası bulunamadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.