Hedef Bilgisayara Sızın! DarkComet 5.3.1 Kurulumu ve Kullanımı - No-IP Kullanmadan

excelceza

Yeni üye
11 Ağu 2008
30
0
Hocam sağolun güncelleyince oldu fakat airties air5453 modem kullanıyorum portları hep kapalı gösteriyor. 192.168.2.lı ip ile yazınca kendi ağımda port açık diyor ama dediğiniz yerden internet ip ile portu deneyince kapalı gösteriyor yok mudur bunun çaresi :(

kadirada

Yeni üye
30 Ağu 2010
7
0
w7 ve diğer sistemlerden bağlantı alabiliyorum ancak w8den bağlantı alamıyorum bir türlü server açılıyor hata vs almıyorum defender kapalı virüs programı yok.. 5-6 pcde denedim aynı sorun herhangi bir bilginiz var mı ?

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
w7 ve diğer sistemlerden bağlantı alabiliyorum ancak w8den bağlantı alamıyorum bir türlü server açılıyor hata vs almıyorum defender kapalı virüs programı yok.. 5-6 pcde denedim aynı sorun herhangi bir bilginiz var mı ?

Böyle bir sorun ile ilk defa karşılaşıyorum, benim verdiğim linkteki darkcometi deneyiin, olmazsa virtualbox'a w7 kurun öyle yapın garanti çözüm.

kadirada

Yeni üye
30 Ağu 2010
7
0
hayır ben zaten w7 kullanıyorum ve w7 kurbanlardan bağlantı alıyorum ancak w8 kurbanlardan bağlantı alamıyorum

kadirada

Yeni üye
30 Ağu 2010
7
0
senin verdiğin linkten de denedim aynı sorun devam ediyor smartscreen defender kapalı virüs programı yok hata almıyorum. bağlantı gelmiyor

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
abi portu açtım köntrol etdim önce kapalıydı sonra dark comete yazınca açıldı yani her şeyi aynı senin gibi yaptım ratı hazırladım ERROR! diye mesajda yazdım ratı (kendim) başka ağa bağlı pc de açtım (tabiiki antivirusu kapatıp)mscds.exe izin istedi verdim ERROR! mesajida geldi pcni kapatdım.Eve geldim pc ni açtım hiç bir şey yok ya bende sevinmiştim ki karşı tarafda ratı açınca izin felan istedi diye :(
bide aklıma bi şey geldi acaba portu felan silmesem belki adam pc nı açınca sinyal gelir :RpS_unsure:
Acil Yardım :)

Son düzenleme:

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
Abi Çıldırıcam

abi portu açtım köntrol etdim önce kapalıydı sonra dark comete yazınca açıldı yani her şeyi aynı senin gibi yaptım duck dns felan sonda ratı hazırladım akrabama atdım skypeden ekranını paylaştı canlı canlı baktım virusu kapatdı ratı açtı Error ! Biglisayar 64 bit diye mesajda yazmıştım bir oyun hilesi diye yutturdum.Yalnız bende hiç bir şey gelmed yalnız 127 neydi onu yapıp kendi pc mde açsam çalışıyor lütfen yardım et nolur çıldırıcam

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
abi portu açtım köntrol etdim önce kapalıydı sonra dark comete yazınca açıldı yani her şeyi aynı senin gibi yaptım duck dns felan sonda ratı hazırladım akrabama atdım skypeden ekranını paylaştı canlı canlı baktım virusu kapatdı ratı açtı Error ! Biglisayar 64 bit diye mesajda yazmıştım bir oyun hilesi diye yutturdum.Yalnız bende hiç bir şey gelmed yalnız 127 neydi onu yapıp kendi pc mde açsam çalışıyor lütfen yardım et nolur çıldırıcam

no-ip kullan ;)

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
Bazen duckdns çalışmıyor kişiye atarsın trojeni açar ama sana bilgileri gelmez fazla kullanışlı gelmiyor bana no-ip de hiç öle bi sorunla karşılaşmadım ;)
Tamam ilgilendiğin için teşekkürler yarın hemen deniyeceğim :yaho1 sen de no ip kullanıp karşı tarafa yollayınca sorun oluyordumu ??bide no ip türkiyede kapandı azerbaycanda kapanmadı dimi ?

Son düzenleme:

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Ellerinize yureginize saglik hocam super anlatim filan cok hosuma gitti,umarim yeni arkadaslarimiz yararlanacaktir.:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.