Hedef IP reel ip öğrenme

Efe GÜNHAN

Yeni üye
31 Ağu 2022
15
7
Selamün aleyküm ben efe Günhan Umarım yararlı olur (Alıntıdır)

İşin Aslı Sosyal Mühendislikte Bittiği İçin Buraya Acıyorum;

Telefon Numarasını Bildiğimiz Birinin IP Adresini ve Reel Adresini Nasıl Tespit Edebiliriz, Buna Bakıcaz. Bu İşin En Önemli Kısmı İlgi Çekici Bir SMS Hazırlamaktır. Hedef Olarak Belirlediğiniz Kişiye Bilinmeyen Bir Noktadan SMS Göndereceğiz ve İçerisine IP Tespiti İçin Bir Link Yerleştireceğiz. Bu Sayede Hedef Kişinin IP Adresini ve Reel Adresini Tespit Etmek Mümkün Olacaktır. Detayları Video Çekip Paylaşıcam. Takipte Kalın.

IP Tespiti İçin Site : http://iplogger .org/

Bilinmeyen SMS Göndermek İçin Site : Free SMS ohne Anmeldung gratis versenden bei SMSGott.de

Adres Tespiti İçin Site : IP Sorgulama - IP Adresi Sorgulama ve IP No Bul

ADRES TESPİTİ SİTESİ BAZEN SAPITIYOR HABERİNİZ OLSUN.

alien-for-us

Yeni üye
9 Nis 2022
4
1
iplogger.org türkiye'de yasaklı. Ayrıca IP adresinden konum bulunamaz. Sadece cihazın bağlı olduğu POP'un konumunu bulabilirsin ki bu da maksimum ilçe demek.

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,739
2,556
Wrong Side Of Heaven

Telefon Numarasını Bildiğimiz Birinin IP Adresini ve Reel Adresini Nasıl Tespit Edebiliriz, Buna Bakıcaz. Bu İşin En Önemli Kısmı İlgi Çekici Bir SMS Hazırlamaktır. Hedef Olarak Belirlediğiniz Kişiye Bilinmeyen Bir Noktadan SMS Göndereceğiz ve İçerisine IP Tespiti İçin Bir Link Yerleştireceğiz. Bu Sayede Hedef Kişinin IP Adresini ve Reel Adresini Tespit Etmek Mümkün Olacaktır. Detayları Video Çekip Paylaşıcam. Takipte Kalın.

Bilinmeyen SMS Göndermek İçin Site : Free SMS ohne Anmeldung gratis versenden bei SMSGott.de

Evet karşı tarafın IP adresini buldunuz ?
Ee?
Sonra ???

Ipden adres tespiti diye bir olay olsa eyvallah, o da yok. Mesela beni yozgatta gösteriyor?

Milyon kere aynı konu açıldı milyon kere aynı şeyler söylendi...

EmreWord

Üye
27 Haz 2015
200
3
Mersin
Hocam ben mersindeyim ama konumum herhangi bir araç kullanmasam bile ya Çankırı ya da İstanbul olarak çıkıyor. Hatta pc de bazen gps izni verdiğimde bile adana ya da karaman gördüğüm oldu 🤣 belki sorun bende ama ne bileyim farklı yerlerde görünmek işime gelmiyor değil 🤣

Efe GÜNHAN

Yeni üye
31 Ağu 2022
15
7
Hocam ben mersindeyim ama konumum herhangi bir araç kullanmasam bile ya Çankırı ya da İstanbul olarak çıkıyor. Hatta pc de bazen gps izni verdiğimde bile adana ya da karaman gördüğüm oldu 🤣 belki sorun bende ama ne bileyim farklı yerlerde görünmek işime gelmiyor değil 🤣
Sjsjsjs bilemiyorum kardeşim işine gelir

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28

Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.