Hedef kişi hakkında bilgi toplama//KARA ALP

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT

5pDZV3.jpeg

Herkese merhaba bugün sizlere
Termux üzerinden yada kali linux üzerinden hedef kişiyi farklı sosyal ağlarda kayıtlı olup olmadı hakkında bilgi topluyacağız

Aracımız hakkında genel bi bilgi vereyim sizlere

finduser nedir?

kişi hakkında bilgi toplama için
kullanılan bir araçdır.

Ne üzerine bilgi toplar?

sosyal ağlarda kayıtlı ve 75'ten fazla sosyal ağda kullanıcı adlarını bulur platformlarda kayıtlımı genel olarak
arama yapar.

Tabi arama yaparken ismi olur kullanıcı adı olur genel olarak bilgi toplar sizler için

Şimdi yüklemeye geçelim ben termux üzerinden yapıcam gerekli yükleme paketleri

Kod:
pkg install git

Kod:
pkg install php

Kod:
git clone https://github.com/xHak9x/finduser.git

Evet sorunsuz bir şekilde yüklendi
Ve şimdi aracımızı çalıştırıyoruz

Kod:
 cd finduser

Kod:
 chmod +x finduser.sh

Kod:
 ./finduser.sh

Araç çalışdı ve bizden bir isim istiyor siz ne yazmak isterseniz yazın kullanıcı adı olur kod adlar olur aramak istediğiniz isim hakkında 75'den fazla sitelerden arama yapıyor size araç hakkında bir görüntü

tFykHH.jpg

Olumlu çıkan sonuçlarda YEŞİL olur olumsuz çıkan sonuçlarda SARI yazı çıkar ve bize siteler hakkında bağlantı adresleri önümüze çıkdı

Böylece kişi hakkında bilgi edinmiş ve kayıtlı olduğu hesapları öğrenmiş olduk

konumuz buraya kadar eğer işinize yaradıysa teşekkür etmeyi unutmayın tabi daha iyi anlaşılsın diye böyle güzel bir konuya video güzel gider

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qaWgngoo3ck[/ame]

umarım sizler içinde faydalı olmuştur bir sonraki konuda görüşmek dileğiyle
Herkese iyi forumlar

oflazkemal

Katılımcı Üye
26 Ocak 2011
877
3
Konya
teşekkür ederim kara alp sayenizde termux a merakım arttı konuların da çok güzel biz tarama yaptık bitti bunu kayıt edebiliyormuyuz herhangi bir belgeye daha sonra bakmak için

markkafa

Yeni üye
4 Nis 2019
3
0
merhaba arkadaşlar bende 2009 sorgu programı var ama adres eskı bırının adresı lazım ve bılgılerı var bende bana yardım etmek ısteyen varsa yazsın

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
konu güzel anlatım güzel. tebrikler

saol termux hakkında hertürlü konular gelicekdir​

teşekkür ederim kara alp sayenizde termux a merakım arttı konuların da çok güzel biz tarama yaptık bitti bunu kayıt edebiliyormuyuz herhangi bir belgeye daha sonra bakmak için

Mümkündür tarama yapdığın isimden oluşan bir txt dosyası oluşur otomatik ondan sonrada bakabilirsiniz cat örnrk.txt dosyası olarak çalıştırabikirsin yada nano ornek.txt olarakda içine girip bakabilirsin termux hafife alınıcak bi işlem degil bilgisayar olmadanda hack işlerini devam ettirmek için ideal bi terminal ben sizlere bilinmeyen araçların tanıtımını yapacam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ni0Cx

Yeni üye
13 Haz 2019
14
0
Konu başlığı ve Konu birbirine çok uyumsuz.
Ama yararlı konu olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.