Çözüldü Hedef kişiden bilgi nasıl alabilirim?

AnonKid

Yeni üye
12 Kas 2022
11
1
Selam millet.

Hedef kişinin hakkında bilgi nasıl alabilirim? örnek: e-postası,telefon numarası, resminden vs. Dijital ayak izi bulmak yani.

Yardım edenlere teşekkür ederim.

gme_0

Üye
5 Eyl 2023
60
11
Selam millet.

Hedef kişinin hakkında bilgi nasıl alabilirim? örnek: e-postası,telefon numarası, resminden vs. Dijital ayak izi bulmak yani.

Yardım edenlere teşekkür ederim.
dostum selam eğer bir kişinin e postasını bulmak istiyorsan git gmaile kişinin adı ve soyadını yaz eğer tutmazsa yaşadığı şehrin plaka kodu ya da doğum tarihi ile birşeyler bulabilirsin ama tel no yu okadar kolay bulamazsın

AnonKid

Yeni üye
12 Kas 2022
11
1
dostum selam eğer bir kişinin e postasını bulmak istiyorsan git gmaile kişinin adı ve soyadını yaz eğer tutmazsa yaşadığı şehrin plaka kodu ya da doğum tarihi ile birşeyler bulabilirsin ama tel no yu okadar kolay bulamazsın
Telefon numarasını bulmak zor biliyorum onu demek istemedim zaten telefon numarası hakkında bilgi alma demek istemiştim.

Osint (açık kaynak istihbaratı) yaparak kişi hakkında bilgi edinebilirsin.
Sağol denerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.