Hedef Kişiyi WhatsApp'tan Düşürmek [Yanıt Vermiyor-Durduruldu Hatası]

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
İos'da işe yarıyo mu

IOS'ta deneme şansım olmadı.Android'te %95 çalışır.

Samsung Galaxy Ace'a yolladım mesaj iletildiği gibi telefon kilitlendi düzeltemedim bilgisayara bağlayıp WhatsApp klasörlerini silip düzelttim.

Samsung Galaxy J7'ye yolladım telefon yavaş yavaş kasmaya başladı Yanıt Vermiyor hatası ile attı.3-4 defa tekrar girdim sonuç aynı yine attı.

General Mobile Discovery'e attım,telefon kilitlendi mesajı silerken Lütfen Bekleyin... yazısı saatlerce gitmedi Whats App web üzerinden konuşmayı silmek zorunda kaldım.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Calismiyorsa kapansin konu

Kilit

Samsung,Reeder,General Mobile markalarının birçok cihazında denendi kod sağlam
icon13.gif

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Galaxy j2 3-4 kere yolladım whatsapp web'den ama hiçbir gelişme olmadı.

Mesajı yolladığınıza eminmisiniz ? 3-4 kere arka arkaya yollarsanız telefonunuz ile Whats App Web arasındaki bağlantı kopar ve yolladığınız mesajlar gitmez teker teker yollarsanız başarılı olabilirsiniz.Tabi internet hızınızada bağlıdır.Mesaj yollandıktan sonra alt köşeye Tik işareti geldiğinde 2.-3. defa kodu gönderebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.