Hedef Pc sızma İle İlgili

B1R4

Yeni üye
30 Eyl 2017
49
0
Merhabalar arkadaşlar.Benim bir sorum var.Şimdi şu sızma işlemlerinde genellikle hep aynı ağdaki pclere sızma gösteriliyor bazen dış ağdakilere sızma gösteriliyor ama orda virüs kullanıyorlar.

NOT: Hedef pc ip biliyorum.

Benim sorum aynı ağda olmadığım bir kişinin pcsine nasıl sızarım ? Nmaple port taraması falan yapıyoruz onu biliyorum da benim sıkıntım aynı ağda olmadığımız bir kişiyi hacklemek.
Şimdiden teşekkürler

B1R4

Yeni üye
30 Eyl 2017
49
0
Sadece ip bilerek bir şey yapamazsın kolay kolay en fazla açık portlara exploit ararsın . Sosyal mühendislikle halletmeye çalış işini
ip bilerek yapamam derken ? ip ile çok şey yapılıyor da sorun aynı ağda değiliz aynı ağda olsam iş kolay zaten benim sorum aynı ağda olmayan birisini sosyal mühendislik olmadan nasıl hacklerim ?
Birde adamda açık port yok o zaman ne olucak ?

Bunun programlar vardı fakat hatırlayarmıyorum maalesef :(
Program derken ?
Virüs bulaştırma falan mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Noyan THT

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
315
1

B1R4

Yeni üye
30 Eyl 2017
49
0
İp adresini biliyorsan açık portları tarar ve bu portlar üzerinde çalışan servisleri tespit edersin.Bu servisleri de exploitleyerek hacklersin.Hedefte açık port olmaması gibi bir durum söz konusu değildir.İp adresiyle yapılabilecek işlemleri buraya sığdıracak kadar vaktim yok.Her neyse şu iki urlye bak derim. :)
https://github.com/trustedsec/social-engineer-toolkit
https://kb.help.rapid7.com/discuss/598ab88172371b000f5a4675

Kardeşim kişinin ip adresini şöyle tarıyorum nmap ip adresi tamam böyle yazıyorum sonra open port çıkması lazım normalde hiç birşey çıkmıyor benim sorunum budur.

B1R4

Yeni üye
30 Eyl 2017
49
0
Rat virüsü ile sızma işlemini gerçekleştirebilirsin, hedef İP adresin üzerinde açık port taraması yapabilirsin
Hocam sıkıntı şöyle ben virüs ile sızmak istemiyorum.Çünkü yakalanırsam kötü sonuçlar ortaya doğabilir... Ben hedef kişinin ip adresini biliyorum sallıyorum ip adresini 76.55.65.32 böyle bir ip adresi ben bu ip adresinde nasıl tarama yapabilirim nmap ile bu hedef benim ağımda değildir
aynı ağda değiliz aynı ağda olmadan hedef pc de port taraması yapabilmek mümkün müdür ?

Cεys;7815321' Alıntı:
merhaba
http://www.turkhackteam.org/trojan-...i-pcye-sizma-detayli-anlatim-rat-videolu.html
konuyu inceleyiniz ip adresini ise sosyal mühendislik senaryoları ile ele geçirebilirsiniz.
Hocam ben virüssüz halletmek istiyorum işi hedef pc ip adresi bilerek nmap ile tarama yapılıyormu
NOT:hedef ile aynı ağda değiliz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.