Hedef sitenin açığını bulup nasıl çökertilir? Kali linux veya Windows tabanlı

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Kısaca nasıl site çökertilir?
Sana önerim TOP 10 OWASP tabi bilgi birikimin ne kadardır orası muamma belli ki offensive alanı seviyorsun sızma testi uzmanı yolunda ilerleyebilirsin meyvesini yiyeceksin emin ol

Dostum ddos işini unut tabi 25gblik bir veri aktarımın yoksa 100mb nin altında bir hız alıyorsundur muhtemelen ddosu düşünmek saçma olur siteyi çökertme gibi bir niyetin varsa bir şeyleri bileceksin kimse çıkıpta sana balık tutmayı öğretmez pazardan aynı ddos at hacım derler Armut piş ağzıma düş takılırsan ohohoho öğren öğren

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
720
325
23
Dostum ddos işini unut tabi 25gblik bir veri aktarımın yoksa 100mb nin altında bir hız alıyorsundur muhtemelen ddosu düşünmek saçma olur siteyi çökertme gibi bir niyetin varsa bir şeyleri bileceksin kimse çıkıpta sana balık tutmayı öğretmez pazardan aynı ddos at hacım derler Armut piş ağzıma düş takılırsan ohohoho öğren öğren
Sorun hizda degil , sorun cloudflarede , vpslerle super hiz alirsin ancak cloudflare varsa bir sey yapamazsin .

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
720
325
23
Sizin gordugunuz ddos herhalde stresserlerle siteyi 10 dk kapatmakdir. Ondan bos is diyorsunuzdur .ddos buyuk firmalar icin buyuk sorunlar yaratiyor. Buyuk saldirilari buyuk imkanlari olanlar yapar
Sizin imkaniniz stresserse tabiki etkili bir sey yapamazsiniz.

Sizin gordugunuz ddos herhalde stresserlerle siteyi 10 dk kapatmakdir. Ondan bos is diyorsunuzdur .ddos buyuk firmalar icin buyuk sorunlar yaratiyor. Buyuk saldirilari buyuk imkanlari olanlar yapar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Sizin imkaniniz stresserse tabiki etkili bir sey yapamazsiniz.

büyük saldırıları botnet yapar bunun içinde yazılım bilmen lazım lamerlıktan kastım boş iş demek istedim dostum

Novn

Üye
12 Haz 2022
79
30
Kısaca nasıl site çökertilir
dostum sitenin DDOS saldırısı ile bir süre etksiz kalması pek bir işine yaramaz senin için gereksiz bir tehlike olur vpn gibi programların seni %100 kurtarma gibi bir özelliği yoktur açık bulmak kısmına gelirsek SQL injection XSS gibi fazlasıyla site açığı türleri bulunmakta bu konuları araştırmanı öneririm forumumuzda da fazlasıyla konusu bulunmakta internet üzerinden portswigger hackthebox tryhackme gibi sitelerde de ücretsiz eğitimler ve deney sistemleri bulunmakta bu konular seni DDOS gibi konulardan kat kat ileri taşıyacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.