Çözüldü Hepatit B (polis-asker)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
2017 yılı itibari ile kronik hepatit b nin vücuduma bulaştığını öğrendim ve şu an 19 yaşındayım.
Benim hedefim polis olup yükselmekti fakat bu hastalığın önüme taş koyabileceğini öğrendim.

Bilgili bir arkadaşımız soracağım soruya cevap verebilirse minnettar olurum.

Soru şu: Kronik hepatit b askere gitmeme ve polis olmama engel olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
2017 yılı itibari ile kronik hepatit b nin vücuduma bulaştığını öğrendim ve şu an 19 yaşındayım.
Benim hedefim polis olup yükselmekti fakat bu hastalığın önüme taş koyabileceğini öğrendim.

Bilgili bir arkadaşımız soracağım soruya cevap verebilirse minnettar olurum.

Soru şu: Kronik hepatit b askere gitmeme ve polis olmama engel olur mu ?

Üstad ne yazık ki hem polisliğe, hem de askerliğe engeldir. "Kronik" terimi yanlış olmuş, o meret bir defa bulaştı mı vücudundan asla atılmaz ama ikinci kez hastalamaz. Yani "kronik", yavaş gelişen hastalık olarak değil de "inaktif", kanda bulunan ama hasta etmeyen şekilde kalır.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.