/// hepinizin yorumunu bekliyorum babacanlarım:)///

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
ejderha-%282%29_635133231460781250.png

ilk hali babacanlarım:)

ejderha_635133232691718750.png

buda sonra ki hali bakalım bu defaki yorumlar ne olacak babacanlarım:)

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
abi grafiker değilsin.
ona göre değerlendirmemiz gerekir.
kendine göre gayet şık olmuş.
ama yine de o shadow mavi yazını yolun oraya oturtsaydın . 3d bir şekilde.
gayet güzel olurdu.
ellerine sağlık :)

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
zaman , sabır abi .

İnşallah ilerlersinde buraya " Helal olsun , azmetti başardı. " yazabilirim abi.

hee Sadece yazı yazıp kırmızı efekt vermiş diyenler tasarım'a biraz daha iyi bakın ;)

Başarılarının devamını dilerim. :)

Son düzenleme:

frk uzn

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
283
0
gayet güzel ama nickin bozmuş fontu uymamış inşallah bende bu sektöre giricem grafikerliğe şuan altyapı olarak bi tek freehand biliyorum onada piyasada öldü diyolar bakalım photoshop indirdim belediyedede kursa yazıldım ordada corel photoshop bide freehand ogretıcekler hakkımda hayırlısı tavsiye verin lütfen

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
gayet güzel ama nickin bozmuş fontu uymamış inşallah bende bu sektöre giricem grafikerliğe şuan altyapı olarak bi tek freehand biliyorum onada piyasada öldü diyolar bakalım photoshop indirdim belediyedede kursa yazıldım ordada corel photoshop bide freehand ogretıcekler hakkımda hayırlısı tavsiye verin lütfen

inşallah babacanım dediklerini yaparsın cs6 ,corel draw bunlar her pc ile uğraşan kişiler için gerekli birer proğramlardır babacanım:) mesleki açıdanda oldukça zevkli verenkli bir uğraşdır hakkında hayırlısı olsun babacanım:)

frk uzn

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
283
0
inşallah babacanım dediklerini yaparsın cs6 ,corel draw bunlar her pc ile uğraşan kişiler için gerekli birer proğramlardır babacanım:) mesleki açıdanda oldukça zevkli verenkli bir uğraşdır hakkında hayırlısı olsun babacanım:)

eywallah sağolasın tam benlik bi meslek ki bu sene matbaa lisesinden mezun oldum

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
babacanım ellerine sağlık ;) darısı vb6'ya ama önce grafiği biraz daha ilerletmeliyiz :)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
hepinizden birer çalışma bekliyorum babacanlarım :) elinizden geldigi kadar yapsanız yeter ben bilmiyorum diyene küserim ona göre babacanlarım pazartesi akşama kadar yapmış olunacak bilginize:)

mhals

Yeni üye
27 Haz 2013
14
0
kardeşim yanlış anlamada şu babacan lafını bi at artık. yani sıkıyo bi yerde numaramı yapıyon napıyon. kimse senin ne baban ne de canın. rütben ne olursa olsun yaşında var daha net anlaman lazım bu ne laubalilik. şimdi sırf sana yalakalık olsun diye bana çatacak millet ama olsun soun değil. biraz kendine gel sen.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.