Her 40 dakikada bir ekrana tıklamak için program var mı?

Cix1737

Üye
19 Ağu 2017
184
0
Merhaba iyi geceler herkese oyun içinde 40dkda bir tıklaması gereken bir yer var bunu nasıl yaparım ben yatarken tıklasın.

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
767
Cudi
Azıcık programlama dili biliyorsan python da pyautogui module unu kullanarak basit bir python script ile halledebilirsin, bilmiyorsan chatgpt den sana bir tane yapmasını isteyebilirsin. Tıklamak istediğin noktanın hangi x y ye tekabül ettiğini bulmak içinde pyautogui kullanabilirsin eğer gerekirse -> pyautogui.displayMousePosition()

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,312
4,767
Merhaba iyi geceler herkese oyun içinde 40dkda bir tıklaması gereken bir yer var bunu nasıl yaparım ben yatarken tıklasın.
"Mouse clicker app pc" yazarsan pek çok uygulama çıkacaktır.
Şu tarz uygulamalar yani.
Tabi ben bunları daha önce kullanmadım. Karşıma çıkanlar sadece. Kendine en uygun olanı seçip kullanabilirsin.

TEXASPOKER

Yeni üye
25 Kas 2021
26
15
Jitbit Macro recorder öneririm. Çok kapsamlı bir makro programı. Yaptığınız her şeyi klavye mouse olmak üzere takip ediyor ve edit yapabiliyorsunuz. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.