Her cevap 1 likeArkadaşlar hazır md5 encrypt decrypt gibi script var mı internet sitesi için

Crazy Veled

Katılımcı Üye
6 Nis 2016
318
1
Aydın
Başlıkta da Dediğim gibi elinizde bu tarz şifrelemeleri yapabileceğim internet sitesi için script var mı bu tarz bir site açmak istiyorum da PHP ile olabileceğini biliyorum fakat tam mantısı anlamadım bu tarz siteyi Nasıl yaparım

Son düzenleme:

turkrat

Üye
16 Tem 2016
67
0
hazır md5ler var ancak onlarla kırabilirsin diye biliyorum biriside bana linuxla filan oda belkim kırabilirsin diyoduda bilmiyorum ama büyük ihtimal kıramayadabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.