Her Giriş Yaptığında Para Kazansın Böyle Birşey Varmı ?

20 Ağu 2016
76
0
Direk konuya giricem ;

Bir üye düşünelim ve her foruma giriş yaptığında biz ona coins verelim ? yada sanal bir para verelim o para ile forum içinde kendi temasını satın alabilir kullana bilir yada büyük ödül olarak örnek 100 Coins ile CSGO kazana bilir ? Bunu nasıl gerçekleştire bilirim ?

Ausschwitz

Üye
25 Şub 2016
95
0
İstanbul
site veya forum kurup reklam gömüceksin para kazanman lazımki steam üzerinden oyun kodu verebilesin sanal para birimi ataman lazım çok uğraşman lazım uğraşırmısın en önce bunu sor kendine

20 Ağu 2016
76
0
site veya forum kurup reklam gömüceksin para kazanman lazımki steam üzerinden oyun kodu verebilesin sanal para birimi ataman lazım çok uğraşman lazım uğraşırmısın en önce bunu sor kendine
Sen konuyu yanlış anlamışsın kardeşim :) bir daha oku istersen :)
Mybbye entegre bir eklenti yapmak cok kolay olurdu.Asil soru bunu neden yapmak istiyorsun

Sitem var ve adam çekmek istiyorum üye çekmek istiyorum ondan bi dolandırıcılık yok yani vericez oyunu :D ama işte bunu yapacak insan yok :(

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Sen konuyu yanlış anlamışsın kardeşim :) bir daha oku istersen :)

Sitem var ve adam çekmek istiyorum üye çekmek istiyorum ondan bi dolandırıcılık yok yani vericez oyunu :D ama işte bunu yapacak insan yok :(
Aslinda yaparim yapmasinada karim ne bu isten bedava is yapmiyorum ama sana fikir vermesi acisindan soyle yapabilirsin cok basit bir sey mesela mybb kullanicilarin bilgilerini girebildikleri alanlar olur admin panelinden ayarlanan bilirsin.Logged salonuna ordaki mesela para diye bir profil alani acip sablondan her goriste artmasini saglayabilirsin. Ugrastirir ama yapilmayacak bir sey degil zor bir sey de degil

20 Ağu 2016
76
0
Aslinda yaparim yapmasinada karim ne bu isten bedava is yapmiyorum ama sana fikir vermesi acisindan soyle yapabilirsin cok basit bir sey mesela mybb kullanicilarin bilgilerini girebildikleri alanlar olur admin panelinden ayarlanan bilirsin.Logged salonuna ordaki mesela para diye bir profil alani acip sablondan her goriste artmasini saglayabilirsin. Ugrastirir ama yapilmayacak bir sey degil zor bir sey de degil

Bu bilgi için bile teşekkürler ama işte bi gönüllü arıyorum ya herşey para kazanç olmuş bu devirde :)

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
Site işlerinden pek anlamam ama bu tarz fikirlerde çoğunlukla küçük küçük başlamak gerek. Pat diye büyük bir ödül vermek gibi etkinliklere girersen insanlar inanmayabilir. Önce sitenin ziyaretçi sayısını arttır, üyelerini arttır, facebook üzerinden (siteye kayıt ol, sayfayı beğen+paylaş) çekilişler düzenle sitenin hitini arttır. Sonra bu fikirleri site üzerinden devam ettir.

20 Ağu 2016
76
0
Site işlerinden pek anlamam ama bu tarz fikirlerde çoğunlukla küçük küçük başlamak gerek. Pat diye büyük bir ödül vermek gibi etkinliklere girersen insanlar inanmayabilir. Önce sitenin ziyaretçi sayısını arttır, üyelerini arttır, facebook üzerinden (siteye kayıt ol, sayfayı beğen+paylaş) çekilişler düzenle sitenin hitini arttır. Sonra bu fikirleri site üzerinden devam ettir.
Şuanda hani durumumuza göre iyi ziyaretçi ve üye var daha nerdeyse bir ay olmadı ama gerçekten vericez öyle şey yok şuanda hatta bir csgo birde ets2 çekilişimiz var ama beklediğimiz katılanı bulamadık face bile 23 beğenme var belki bu eklenti işe yarar :/
Kolay gelsin kardeş heralde kimse yardım etmicek

Ahaha evet sanırım olmadı PHP forumlarına gidicem ah işte keşke web tasarımcı filan işlerini bilseydim :)

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Şuanda hani durumumuza göre iyi ziyaretçi ve üye var daha nerdeyse bir ay olmadı ama gerçekten vericez öyle şey yok şuanda hatta bir csgo birde ets2 çekilişimiz var ama beklediğimiz katılanı bulamadık face bile 23 beğenme var belki bu eklenti işe yarar :/

Ahaha evet sanırım olmadı PHP forumlarına gidicem ah işte keşke web tasarımcı filan işlerini bilseydim :)

Forum linkini at bir bakayim yapabilecegim bir sey olursa yapabilirm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.