Her Güncel SQL Açıklı Siteler Listesi-Taptaze Fırından Yeni Çıktı Soğumadan Yetişin !

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
Hocam dediklerini yaptım. Bazı sitelerde açıklar buluyorum ancak admin değerleri yok. Bazılarında admin panellerini bulamıyorum.

Genel olarak yardıma ihtiyacım var. TW den bağlanıp 1 örnek gösterebilecek arkadaşım var mı aceba ?

ıste sql ınjectıonun en zor kısmı budur kardes :D yenı sıteye gec

frfr

Yeni üye
19 Ağu 2011
6
0
Admin şifresini ve k. adını buldum. Mail, telefon vs. hepsi elimde ama giriş panelini bakıma almışlar :RpS_tongue: Şansa bak.

AKSYL23

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
303
0
Selamun Aleyküm,

Linki Havijde tarattığımda hata alıyorum, açı kbulduğum siteleride taratıyorum yine hata, table butonu açılmıyor malesef. sorun programdamı yoksa bende mi acaba ?

havij çoğu zaman yardımcı olmaz dostum manuel sql denemende fayda var

aytek014

Yeni üye
27 Haz 2013
34
0
ankara
Beyler siz uğraşmayın açıklı site bulmak için diye her gün güncellenecek olan site listelerini vereceğim. Açıklı siteye girmeyi bilmiyorsanız şu konumu okuyun :
Yapamıyorum Demeyin, Siz De Öğrenin ! Havij İle SQL Injection Hack Videolu Anlatım
En Son Güncellenme Tarihi : 28 Haziran 2013 Saat : 09.05
Siteler :

Not: Yarın ( 29 Haziran ) Almanya Siteleri Eklenecektir.
Kod:
[SIZE=4][COLOR=Cyan][B]İngiliz Köpeklerine Günlerini Gösterelim (Aşagıdakiler SQL Açıklı İngiliz Devlet Siteleri[/B][/COLOR][/SIZE])
[COLOR=Cyan][SIZE=4][B]teg.org.uk/index.php?id=7,13,,267
www.htc.uk.com/admin/pdf-news.php?id=14
[/B][/SIZE][/COLOR]
Artı birde internetteki gizliliğiniz için bonus :
Proxy List !
Kod:
[B][SIZE=4][COLOR=Orange]5.248.152.10:3128 = Ukrayna Anonymous Proxy
83.212.110.86:8888 = Yunanistan Saydam Proxy[/COLOR][/SIZE][/B]
İstek Üzerine Anket !
En Çok Hangi Ülkenin Açıklı Sitelerini İstiyorsunuz ?
Yorum ile Belirtirseniz Sizlere Daha Kolay ve Çok Yardımcı Olabilirim.
rusya siteleri eklerseniz sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.