her şey VATAN için Ne mutlu TÜRKÜM diyene

asker6bw0.gif

asker5ql0.gif

ter3wi7.gif

ter5bz0.gif

ter6iw2.gif

ter3wi7.gif

bayrak13yl6.gif

asker13cw9.gif

asker14hp8.gif

asker16vr0.gif

asker17sg6.gif

asker17sg6.gif

asker18mr8.gif

asker21wy7.gif

puni$her

Kıdemli Üye
º²¤«♥ǻ∂ιуα๓ǻη♥»¤º²;1463668' Alıntı:
üyelerin biribirlerinin konusuna ekleme yapması konuyu tamamlayıcı paylaşım yapması aynı ekmeği birlikte yemek gibidir aynı suyu içmek gibidir bir ailenın aynı sofrada bulunması gibidir
konuya katkın için teşekkürler
puni$her

Ben Teşekkür Ederiim Kabul Ettiğin İçin.. Ve Yorumuna Tamamen Katılıyorum..

Hayırlı Forumlar Dilerim Abi.

esselove

Üye
12 Eki 2009
67
0
THT'nin Kabristhanesinde
Ettiği Teşekkür: 179
806 Mesajında 1.354 Kez Teşekkür Aldı

This is de Kafanızda Sorun Var

Bu Adam Banlanmaz Admin Yapılılır.
Kusura Kalmayın ama
birşey bildiğiniz yok malesef
alttada abuk subuk birşeyler yazıpta kendinizi boşaltmayın...
Ben Boşaldım boşalacağım kadar....

Sıra Atiii ve Tolidinde

The Playing of #Times...

12 Ara 2008
72
0
29
istanbul
Ettiği Teşekkür: 179
806 Mesajında 1.354 Kez Teşekkür Aldı

This is de Kafanızda Sorun Var

Bu Adam Banlanmaz Admin Yapılılır.
Kusura Kalmayın ama
birşey bildiğiniz yok malesef
alttada abuk subuk birşeyler yazıpta kendinizi boşaltmayın...
Ben Boşaldım boşalacağım kadar....

Sıra Atiii ve Tolidinde

The Playing of #Times...

sana katışlıorum kardeşim aynı fikirdeyim

albayy

Yeni üye
23 Şub 2009
46
0
Vatanını milletini sevmek vatanında yaşayanı sevmek ona yardım etmeyı sevmek milletini karşılıksız sevmek ne abuk sabuk rutbe ne biryerlere gelmek bir admınden bir moddan fazla onlıne olmak 4 yıla yakın siteye bağlı kalmak bu süre zarfında tek kişiye tek küfür etmemek gece gündüz çalışmak ...
Elbetteki 3-5 kişinin dikkatını kötü yönden çekecektır bu adamın bir menfaatı olmalı diye bu kadar çalışmanın bir karşılığı olmalı bunun altında birşeyler var diye
öküz altında buazğı arama zamanı değil bu adamın tek derdı yardımcı olmaktır kimileri sever kimileri sevmez işin aslı budur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.