<><><> Her şeyin kölesi olduk ! <><><>

StaLinux

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
438
0
Öncelikle sigara içen çocuk küfür eden çocuk demeniz saçma geldi.Özellikle 16 yaşındaki arkadaşa bi sormak istiyorum.10 Yaşında bir kere bile küfür etmedinmi arkadaşım ?Hiç dövme yaptırmak istemedinmi ? ayrıca Snapchat üzerinden o lensleri ekleyen insanlar belkide kendilerini öyle daha çekici buluyorlar ?Belkide kendilerini tatlı görüyorlar ?Oyun için birşey diyemem zaten musileno abim açıklamış.Bunlarda haksızsın dostum kusura bakma.Ayrıca bir insanın Tumblr'da takılıp orada gördüğü insanlar gibi olmasıda kimseyi ilgilendirmez.

İyi forumlar.

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Öncelikle sigara içen çocuk küfür eden çocuk demeniz saçma geldi.Özellikle 16 yaşındaki arkadaşa bi sormak istiyorum.10 Yaşında bir kere bile küfür etmedinmi arkadaşım ?Hiç dövme yaptırmak istemedinmi ? ayrıca Snapchat üzerinden o lensleri ekleyen insanlar belkide kendilerini öyle daha çekici buluyorlar ?Belkide kendilerini tatlı görüyorlar ?Oyun için birşey diyemem zaten musileno abim açıklamış.Bunlarda haksızsın dostum kusura bakma.Ayrıca bir insanın Tumblr'da takılıp orada gördüğü insanlar gibi olmasıda kimseyi ilgilendirmez.

İyi forumlar.

14 yaşına kadar bikere bile küfür etmedim

Dövme yaptırmak istemedim ve bana hep itici gelmiştir

Aga yeter ya cidden yeter ben kimseye şunu yapma bunu yapma demedim sadece hepimiz internetin kölesi olduk dedim.
Neyse daha açıklama yapmak zorunda hissetmiyorum mesajlarımı konularımı tam okumadan cevap veriyosunuz

Cevabın için teşekkürler

EvilHuman

Üye
19 Tem 2013
155
0

İyi forumlar.

Olaya yanlış açıdan bakıyorsun. Arkadaşın demek istediği bunları yaparak Kölelik, şerefsizlik yapanlar batı özentiliği yapma lütfen tartışma ortamı yaratma git ve tarihimize bak dövme yaptırmak günah mı değil mi? onuda geçtim bunların hepsi batı özentiliği Tumblr'da gördüklerine özeneceğine bilim adamlarına yada tarihimiz de büyük kişilere özenilebilir. ATATÜRK gibi. olayları yanlış anlamışsın cevap yazma bari.

47yaramaz

Üye
6 Haz 2016
183
0
'!'
Bence kölelikten çok sanal bir yanılsama. Yaptıkları boş ve gereksiz işleri adeta bir zorunluluk olarak görüp toplum baskısıyla sistemin bir parçası oluyor. Örneğin neymiş efendim herkezin instagramı var benim de açmam gerekiyor. Tüm arkadaşlarım lol oynuyor ben de oynamalıyım. Oysa insanlar etraflarına bakmak yerine birşey yapmadan önce kendi akıllarıyla artısını eksisini tartıp karar verse hepsinin insana zerre kadar faydası olmayan zaman öldürücü şeyler olduğunun farkına varıp bulaşmazlar. Ama gözlemledigim kadarıyla günümüzde düşünmek insanlara egzersiz gibi geliyor. Üşeniyorlar. Tefekkür etmek yerine bomboş zihinleriyle uyuşturulmuş bir şekilde yaşamayı tercih ediyorlar.

aynnnnn

StaLinux

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
438
0
Olaya yanlış açıdan bakıyorsun. Arkadaşın demek istediği bunları yaparak Kölelik, şerefsizlik yapanlar batı özentiliği yapma lütfen tartışma ortamı yaratma git ve tarihimize bak dövme yaptırmak günah mı değil mi? onuda geçtim bunların hepsi batı özentiliği Tumblr'da gördüklerine özeneceğine bilim adamlarına yada tarihimiz de büyük kişilere özenilebilir. ATATÜRK gibi. olayları yanlış anlamışsın cevap yazma bari.
Öncelikle yazıp yazmayacağıma sen karar veremezsin bende sende oda buda üyeyiz foruma ve arkadaşın demek istediklerinide anladım.Ayrıca sen bunu yazmasaydın şuan ben bunu yazmak zorunda hissetmemiştim.Onun kime özeneceği seni ilgilendirmez batı doğu falan herneyse.Günah demişsin.Belkide ateist kardeş kimi ne ilgilendirir?Ve birdaha bana emir verirmiş gibi konuşma.

İyi forumlar.

EvilHuman

Üye
19 Tem 2013
155
0
Öncelikle yazıp yazmayacağıma sen karar veremezsin bende sende oda buda üyeyiz foruma ve arkadaşın demek istediklerinide anladım.Ayrıca sen bunu yazmasaydın şuan ben bunu yazmak zorunda hissetmemiştim.Onun kime özeneceği seni ilgilendirmez batı doğu falan herneyse.Günah demişsin.Belkide ateist kardeş kimi ne ilgilendirir?Ve birdaha bana emir verirmiş gibi konuşma.

İyi forumlar.

Seni tanımıyorum bile sana neden emir vereyim. Sözlerimi çarpıtma kimseyi ilgilendirmez orası ayrı sadece yaptıkları şeylerin yanlış olduğunu yazıyoruz enselerinden tutup zorlayacak halimiz yok. Okuduklarını anlamadan cevap verenler tartışma ortamı yaratıyor hadi iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.