her türlü dosyayı açan program varmı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angrybirds

Yeni üye
25 Haz 2012
35
0
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim bir sorum olucaktı ben bir similasyon kullanıyorum bu similasyonda puan madalya vs gibi şeyler var bu madalya ve puanların kaydedilği sistem dosyasını buldum ancak dosyalar .lbk. .plc .pop .rul gibi değişik formatlarda saklanmış oynanamasın diye arkadaşlarımdan duyduğuma göre her türlü metin dosyasını açan programlar varmış araştırdım ama bulamadım siz yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

angrybirds

Yeni üye
25 Haz 2012
35
0
her uzantılı dosyayı bir program açmaz her biri için ayrı programlar araştıracaksın uzantıları tam olarak verirsen senin için araştırma yapabiliriz.

.lbk - .plc - .pop - .rul

uzantılar bunlar hocam ben araştırm a yaptım ancak böyle uzuantılar bile bulamadım ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim cevabınızı bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.