Hergün Dua Ve Salavat

17 Mar 2018
121
0
Selamun Aleyküm Dostlarım Sizler İçin Hergün Dualar ve Belkide Şuana Kadar Bilmediğiniz Salavatları Paylaşacağım Allahın İzniyle...​

Bugünkü Duamız 70 Milyon Sevap Veren Dua​

Bismillahirrahmanirrahim.
Allahümme inni ugaddimü ileyke beyne yedeyye külle nefesin ve lemhatin ve tarfetin yatrifu biha ehlüssamavati ve ehlül ardi ve külle şey'in hüve fi ilmike kâinün evgad kâne ugaddimu ileyke beyne yedeyye zalike küllehu.Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Bu Duayı Besmele çekip duayı okumaya başladıktan sonra duanın sonunda bir bütün olarak ayetel kürsi okunacak. Ben ayetel kürsiyide duaya ekledim..

Resulüllah bu dua ve ayetel kürsi hakkında buyurmuşlardır:

''Allah (C.C) bu dua ile birlikte Ayetel kürsiyi Cebrail (a.s) ile Musa (a.s) a indirdiğinde Cebrail (a.s) '' Ya Musa, Rabbin (c.C) buyurdu ki : Her kim bunları her namazın arkasından okursa, günün her saatinde o kimsenin Allah (c.c) ye 70 milyon sevabı çıkar, İsrafil (a.s) kıyamet sürunu neft edene kadar (yani kıyamet kopana kadar) bu ecir böyle devam eder'' Buyurmuşlardır..

Ayrıca duanın arapçası aynen türkçesindede yazdığım gibidir kendim arapça bildiğim için direk okunuşu ile yazdım yani aklınıza arapça böle okunmuyor diye bir şüphe gelmesin çünkü arapçada olupta türkçede olmayan harfler bu duanın içinde geçmemiş.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.