Herhangi bir kötü siteyi hacklesem Ceza alır mıyım ?

S4kurai

Yeni üye
3 Ara 2021
31
1
7
Selam Hocalarım ve değerli arkadaşlar ben orta seviye nin bi üstü bir hackerım bilgiye sahibim
herhangi bir kişiyi hacklesem fakat atıyorum ülkeye zararlı olan bir kişi veya bir site Ceza yeme ihtimalim var mıdır ?

Syber phoneix

Yeni üye
19 May 2021
7
1
Selam Hocalarım ve değerli arkadaşlar ben orta seviye nin bi üstü bir hackerım bilgiye sahibim
herhangi bir kişiyi hacklesem fakat atıyorum ülkeye zararlı olan bir kişi veya bir site Ceza yeme ihtimalim var mıdır ?
dostum şunu unutma sen gerçek hacker değilsin neden mi bir hacker asla kendini ortaya atıp ben hackerim demez!! haklı mıyım? :)

S4kurai

Yeni üye
3 Ara 2021
31
1
7
dostum şunu unutma sen gerçek hacker değilsin neden mi bir hacker asla kendini ortaya atıp ben hackerim demez!! haklı mıyım? :)
Ben hacker ım dedim evet öyle dedim fakat siber güvenlik ile alakalı şeyler yapıyorum Hedefim siber güvenlik olmak ayrıca Ben hacker değilim mantıgı birazcık saçma eğer karşı tarafa saldırsaydım böyle birşey demezdim veya herhangi bir saldırı ile uğraşsam zaten bu forumda dolaşıyorsan dolaylı yoldan hacker olmayı ve siber güvenlik hakkında birşeyler düşünüyorsun bu yüzden bu sitede forumda bunu demek gayet benim için normal İyi Günler Dilerim.

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
2
461
TR❤AZ
Evet ama burası THT olduğu için denmesinde ben bir sakınca görmüyorum
Sonuçta sende bende hacker olabiliriz ve buraya demek'te ben bir sakınca görmüyorum

Ben hacker ım dedim evet öyle dedim fakat siber güvenlik ile alakalı şeyler yapıyorum Hedefim siber güvenlik olmak ayrıca Ben hacker değilim mantıgı birazcık saçma eğer karşı tarafa saldırsaydım böyle birşey demezdim veya herhangi bir saldırı ile uğraşsam zaten bu forumda dolaşıyorsan dolaylı yoldan hacker olmayı ve siber güvenlik hakkında birşeyler düşünüyorsun bu yüzden bu sitede forumda bunu demek gayet benim için normal İyi Günler Dilerim.
Katılıyorum kardeşim Haklısın.

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
7
437
Root@Cyberknight
Merhaba yurt içi bir saldırı yaparsanızceza almanız büyük oranlıdır fakat yurt dışına saldırı yaparsanız pek bişey olmaz.
iyi günler iyi forumlar dilerim.

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,257
3
678
Eski Anka Underground Tim
Uluslararası bir saldırıysa kimse uğraşmaz seni arayıp bulmakla. Yok eğer ülke içinde ülkeye zararlı insanlar varsa eğer onları hacklemek istiyorsunsa sana önerim şu: Oturduğun masadan kalk, fiziksel temasa geç, sosyal mühendislikle adam/site hakkında ala bildiğin kadar bilgi al. Sonra git yaşadığın şehirden uzakta bir tenhalarda İnternet kafeye, köy internet kafeside ola bilir. İnternet kafeye gir, kör noktada otur. Tak eline eldivenini onların bilgisayarıyla vur hedefi, işini bitir, ala bileceklerini al, direk ordan çık. Bir süre de bir şey yapma. Şimdi desen ben bu kadar uğraşıyorum VPNle adresimi değişsem diyosundur, VPN ip adresini değişken tutar, ama Local ve mac adresine dokunmaz. Bu da senin için sıkıntı. Yine Diyorum Sana Kalmış, Ben Yakalanmam, Kendime Güveniyorum Diyorsan Yapabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
5
77
Merhaba,Türk siteleri hacklemek legal değildir ve hacklediyseniz şikayetçi etme hakkınız vardır.şikayet edebilirsiniz.iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.