Herhangi Bir Sitenin İçine Keylogger Atılırmı

extazi21

Üye
30 Ağu 2015
56
0
Merhaba Arkadaşlar Herhangi Bir Sitenin İçine Keylogger Atabilirmiyim Şimdide Teşşekürler
EN BÜYÜK TÜRK

God is Nig

Üye
15 Tem 2016
171
0
Bir çok yöntem vardı, eskiden..

Drive-by download vardı, Ajax ile yapılıyordu, artık kalmadı..

Sorgusuz Java downloader'lar da vardı, drive-by download ile aynı mantıkta çalışıyorlardı, artık kalmadı..

Belki bir kaç browser exploit olabilir, fakat onun dışında yapamazsın...

Ki, zaten en son browser exploit 2015'de yayınlandığı için, onu da yapamazsın..

Sonuç olarak, yapamazsın.

hc418

Üye
1 Nis 2016
207
0
XSS ile log sistemi yükleyebilirsin ancak. Giriş yapanları, çıkış yapanları felan her bir haltı oto log ile çekersin.

Eskiden de Sorgusuz/Sorgulu Java Downloader vardı, hala var ancak ücretsiz kimse bulamaz o derece değerli.

batuser

Katılımcı Üye
13 Eyl 2012
387
0
Nereye ?
var diye biliyorum bir keresinde bana birisi link atmıştı link arasına sıkıştırılan keylogger.
Sonra bana kardeşim deneme amaçlı attım sana bu keyloggerdir çalışıyormu diye merak ettim felan demişti ben format atmıştım yani var diye biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.