Herhangi Bir Siteyi Hackleyip İndex Atmak, Zone Kaydı Kasmak.

HypEHHT

Yeni üye
30 Tem 2021
27
9
United States / NJ
Selamlar,

Zone Kaydı Kasmak İstiyorum. Sql injection ve Upload Açıklarından başka Hangi Açık Türleri İle Site Hackleyip İndex Basabilirim? Cevaplarsanız Sevinirim.

İyi Akşamlar.

Çözüm
Aleyküm selam,

Mass defacer yöntemi ki ben bu yönteme bir taşla iki kuş yöntemi de derim, bir web sitesine shell atarak o siteye bağlı olan diğer siteleri shell sayesinde hackleyebilir ana sayfasına index atarak zone kaydı alabilirsin.

Bu şekilde bu yöntemle zone-h'da 30-40 sayfa zone alan/kasan pek çok yabancı hacktivist mevcut.

Mass defacer yöntemini daha iyi anlamanız açıdan bir konu bıraktım, ancak bu yöntemi bilmiyorsanız bir anda yapamayabilirsiniz yaptıkça tecrübeniz gelişir ve daha çok yapmaya başlarsınız.

T I K L A

Araştırma, araştırma ve en son uygulama. Youtube ve Google üzerinden aynı zamanda forumumuzda da mevcut pek çok kaynak ve konu bulabilirsiniz.

Son olarak boş ve değersiz siteler değilde special siteleri...

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Aleyküm selam,

Mass defacer yöntemi ki ben bu yönteme bir taşla iki kuş yöntemi de derim, bir web sitesine shell atarak o siteye bağlı olan diğer siteleri shell sayesinde hackleyebilir ana sayfasına index atarak zone kaydı alabilirsin.

Bu şekilde bu yöntemle zone-h'da 30-40 sayfa zone alan/kasan pek çok yabancı hacktivist mevcut.

Mass defacer yöntemini daha iyi anlamanız açıdan bir konu bıraktım, ancak bu yöntemi bilmiyorsanız bir anda yapamayabilirsiniz yaptıkça tecrübeniz gelişir ve daha çok yapmaya başlarsınız.

T I K L A

Araştırma, araştırma ve en son uygulama. Youtube ve Google üzerinden aynı zamanda forumumuzda da mevcut pek çok kaynak ve konu bulabilirsiniz.

Son olarak boş ve değersiz siteler değilde special siteleri gov, edu vb. onları hacklemeyi araştırman ve kendini geliştirmen her açıdan daha doğru olacaktır.

İyi Forumlar.

Çözüm

HypEHHT

Yeni üye
30 Tem 2021
27
9
United States / NJ
Arkadaşım şahsi görüşüm bence gerek yok , webe yönelmek istiyorsan web ile alakalı araştırma yap , html CSS ve web dillerini öğren .
Sınavlarım Bittiği zaman Başlayacağım Dil Öğrenmeye.

Aleyküm selam,

T I K L A

Son olarak araştırma, araştırma ve en son uygulama. Youtube ve Google üzerinden aynı zamanda forumumuzda da mevcut pek çok kaynak ve konu bulabilirsiniz.

İyi Forumlar.
Teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.