Herhangi bir Wifi-Hotspot yöntemi çalışmıyor

dreamincode

Yeni üye
14 Ocak 2018
13
0
Arkadaşlar merhaba. Kyk'da kalıyorum 65tl'ye internet satın aldım ve bunu odaya dağıtmak istiyorum. Komut satırı, .Batch file yöntemini, çeşitli hotspot yazılımlarını başta Connectify Hotspot olmak üzere denedim. Ancak bir türlü başarılı olamadım. Komut satırı ve .batch file yönteminde internet paylaşılıyor olarak görülüyor ancak herhangi bir cihazdan bağlanamıyorum, "kararsız internet bağlantısı" uyarısı veriyor. Driverlarım güncel. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Not: Connectify 2016 ile interneti paylaşabiliyorum. Ancak o da her 30 dakika da bir atıyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.