Herkes Bana İsteksiz Diyor :(

BYLoaded

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
840
1
Moskova
8. sınıf öğrencisiyim ve derslerimde başarılı sayılırım 6.sınıfdan beri ortalamam hep 99 olmuştur . Ancak bu sene lgs olacağı sene hiç çalışasım gelmiyor ve çok sıkılmaya başladım . Ve bunu fark eden herkes bana isteksiz diyor ve bu canımı sıkmaya başladı . Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ?

Nexus53

Yeni üye
29 Eki 2018
11
0
Çalışırdım , lise sondayım zamanımı verimli kullanmadım pişmanım keşke sürekli çalışsaydım diyorum, en azında az az çalış ama sürekli , düzenli çalış, biliyoruz insanoğlu başına gelmedikten sonra anlamıyor ama sen çalış

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
ben lisede öyleydim diyordum öyle böyle bitircez liseyi niye çalışayım ama öyle olmuyor işte adam gibi lisede okusaydım herşey farklı olabilirdi şimdi lise diploması elimde birşeye yaramıyor saf gibi evde oturuyorum piyasada iş yok onun için çalış adam gibi lise kazan kaliteli eğitim al iyi bir üniversite kazan

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
ben de öyleyim diyebilirim 8.sınıftan sonra psikolojik bunalım geçirdim depresyondayım gibi hisedyoruum h,çbirşeyde mutlu olamıyorum isteksizim insanlarla artık konuşmak istemiyorum güvendiklerim hariç herşey benim için zaman kaybı gibi geliyor . derslerimde ve pc anlamında başarılı olmama rağmen herkesten soğumuşum hiç kimseye güveenemiyorum ben im bunlar gibi birçok özeliğim var hepsi bunlar 8 den sonra oldu sana tavsiyem bol bol kitap oku sosyal etkinliklere katıl böyle devam edersen bence uzun süreli sıkıntılar başlayabiir . inşallah kötü olara düşmessin hiç zorluk yaşamasın benden bu kadar belki senin sorunun daha farklı olabilir ben bildiğimi paylaştım

BYLoaded

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
840
1
Moskova
ben de öyleyim diyebilirim 8.sınıftan sonra psikolojik bunalım geçirdim depresyondayım gibi hisedyoruum h,çbirşeyde mutlu olamıyorum isteksizim insanlarla artık konuşmak istemiyorum güvendiklerim hariç herşey benim için zaman kaybı gibi geliyor . derslerimde ve pc anlamında başarılı olmama rağmen herkesten soğumuşum hiç kimseye güveenemiyorum ben im bunlar gibi birçok özeliğim var hepsi bunlar 8 den sonra oldu sana tavsiyem bol bol kitap oku sosyal etkinliklere katıl böyle devam edersen bence uzun süreli sıkıntılar başlayabiir . inşallah kötü olara düşmessin hiç zorluk yaşamasın benden bu kadar belki senin sorunun daha farklı olabilir ben bildiğimi paylaştım

Ben de senin yaşadıklarının bazılarını yaşıyorum . Gerçekten kendini kitaba vermek işe yarıyor ancak ben sosyal etkinlikleri vs. sevmiyorum nedense çok saçma geliyor boşuna zaman kaybı olarak geliyor ...

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
Ben de senin yaşadıklarının bazılarını yaşıyorum . Gerçekten kendini kitaba vermek işe yarıyor ancak ben sosyal etkinlikleri vs. sevmiyorum nedense çok saçma geliyor boşuna zaman kaybı olarak geliyor ...

aynen kardeş ama yapacak bişey yok kendini bunlara vermelisin bunlara zaman ayrmalısın geçen gün abimin düğünü vardı 10 dk oynadım sadece arkadaşları çağırıp oturmuştum bir yerde o kadar ders çalışıyordum ki arkadaşlar bana diyordu soru bankanı da getirdin mi

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
Fen istiyorum hedefim her zaman buydu fene gitmezasem de çok üzülürüm , emeklerim boşuna gider .

Seni anlıyorum.
Ben meslek lisesindeyim önerim vaktin varsa çalış herkez meslek lisesinde yapamaz kekosu ayrı dert ilerde matematik kima gibi dersleri görmemek ayrı dert.

Ama halimden memnunum mezun oldum kendi dalımda iş buldum allaha sükür memnunum

Ama ailenin durumu iyi değilse ne fen nede anadolu kurtarır seni meslek lisesine gitmeni onerurim

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Canını sıkma seni kötüleyenleri salla onlar çok mu daha iyi yerlerde ? İster mesleği kazan ister fen lisesini. Değişen hiç bir şey olmayacak öğrenmedikten sonra bilgi alma hevesi olmadıktan sonra... Fen lisesini kazanman daha iyi olacaktır çünkü ortamı 1 tık daha kaliteli olur arkadaş ortamı çok önemli o yüzden anadolu yada feni kazan gerçi yeni sistem sayesinde düşük puan alanda anadoluya gidiyor yüksek puan alan da mesleğe. Hiç canını sıkma, üniversiteyi iyi hedefle olacaklarını hedeflersen, en önemlisi bu hedefi tam oturtmak ne olursa olsun kötüde olsan yolun bellidir en sonunda o yola varacaksındır ;)

BYLoaded

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
840
1
Moskova
Seni anlıyorum.
Ben meslek lisesindeyim önerim vaktin varsa çalış herkez meslek lisesinde yapamaz kekosu ayrı dert ilerde matematik kima gibi dersleri görmemek ayrı dert.

Ama halimden memnunum mezun oldum kendi dalımda iş buldum allaha sükür memnunum

Ama ailenin durumu iyi değilse ne fen nede anadolu kurtarır seni meslek lisesine gitmeni onerurim

Ailevi bir sorunum yok Allaha şükür her şeye destek veriyorlar . Dediğim gibi fen veya nitelikliye gimezsem hayatım biter diyebilirim . Bir de hiçbir şey yapasım gelmiyor nedense .

veysel5664

Üye
30 Eyl 2017
205
0
Kardeş İsteklisin Veya Değilsin Senin Yerinde Olsam 1 Yıl İdare Eder Çalışırdım Çünük Zamanında Ben Önem Vermedim Şimdi Pişmanım.

ayazbey

Yeni üye
14 Mar 2017
33
0
Fen istiyorum hedefim her zaman buydu fene gitmezasem de çok üzülürüm , emeklerim boşuna gider .

O zaman kapat bilgisayarını ve dersine çalış. Senin için en iyisi budur kardeşim. Şimdi ilk hedefin mutlak ders çalışmak ve bilgi edinmek olsun. Hobilerini zamanın ileri dönemlerine ayır ve yaşını bilgi edinerek ilermesini sağla.

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Hacım benden sana bir dost abi tavsiyesi bu kadar kafaya takma az az çalış artık sınav sistemleri kolaylaşıyor kendini harap etme moralini yüksek tut, dikkatli ol, odaklan zaten liseyi düzgün seçersen bir 3 sene rahatsın 12.sınıfta da sıkı çalış hazırlan güzel üniversite tuttur. Yani artık bedenin başka şeyler yapmak istiyor, eğlen biraz kafa dağıt :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.