Herkes Dinlediği Şarkıdan Bir Söz :) [Eğlence]

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Üstadım süpermiş, ofiste yan odada toplantı yapıyorlar, son ses tekrar tekrar dinliyordum, patron geldi sessiz sedasız, dolabı açtı, paketinden bir kulaklık çıkardı, elime verdi, hiç sesini çıkarmadan gitti. Feci kızdırdım sanırım toplantıları bitmeden eve kaçıyorum.

Üstad senin gençliğinde böyle müzikler dinlemen lazımdı :)

IFrkedmZ

Katılımcı Üye
18 May 2013
265
0
Boğazına tortuyuz uykuna sorgu sorumsuz
Kalp atar sorunsuz,apansız..
Bizde hep yalansız akansız o zararsız aklını aldım
Ama akılsız adamın aklını alamam

Aklını alsamda farkına varamaz
Tonla beton yürek hiçbiri yaramaz
İki kişilikliyim ikisi de canavar
Hadi karala,kime paralar döner

Sokakta rahatla şaşırır gören
Boş konuşmadan haddini bilen
Kendini aşacak kendini bilen
Düşerim Sansar düşücek deyin

Bırakın kimi Rap'e düşücek bilin
Şaşırır kimi niye bilicen beni,
İstediğin gibi sevecem seni.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.